Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg csak egy magas lány...

Tényleg csak egy magas lány lehet szép és csinos?

Figyelt kérdés
Hiába öltözködöm csinosan én is, alacsony vagyok és az összes magas nő szép... Jobban állnak nekik a csizmák, magassarkúk, kabátok vagy bármi... Toál le vagyok lombozódva... Mi olyan jó abban, h alacsony vagy?! SEMMI... A pasik is előbb veszik észre a magas nőket.

2012. nov. 29. 09:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én Audrey Tautou-t akartam írni, mint alacsony hírességet.

Picike, de csodálatosan szép.


A német nők elég magasak, de, amikor kint voltam elvétve láttam szép nőt.

Magasak, drabálisak, ha vékonyak, akkor is robusztusnak látszanak az erős csontjaik miatt.

Egy lány volt, aki igazán szép és csinos volt, formás, jó alakú, szép arcú, de ő sem volt magas.


Nem függ össze a szépség a magassággal!

2012. nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

10es valaszolo ilyen idezojelbe tett hiresegekkel total felesleges peldalozni, mert amit a TV-ben latsz beloluk az koszonoviszonyban sincs a valosaggal.


Am van egy bizonyos magassag,ami alatt már aranytalannak nez ki az ember...ez kb 160cm sztem.

De tul magasnak se jo lenni foleg nokent nem. kepzeld el h ugy nezel le a fiuk tobbsegere,mintha az anyjuk lennél.

2012. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"10es valaszolo ilyen idezojelbe tett hiresegekkel total felesleges peldalozni, mert amit a TV-ben latsz beloluk az koszonoviszonyban sincs a valosaggal."


Amit a 180 cm-es modellekből a kifutón látsz az sincsen köszönőviszonyban sem a valósággal, a való életben a modellek a hosszú végtagjaik miatt rettenetesen sután tudnak mozogni és smink és szép ruha nélkül nem sokukra mondanád, hogy jól néz ki. Mégis minden tinilány hozzájuk akar hasonlítani és hozzájuk méri magát.

2012. nov. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

kösz 12-es, rendesen aláástad az önbecsülésemet ezzel a "Am van egy bizonyos magassag,ami alatt már aranytalannak nez ki az ember...ez kb 160cm sztem." okosságoddal...-.-

amúgy ugyanúgy érzek, ahogy a kérdező.

2012. nov. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én a szépséget mindig úgy nézem, hogy először megnézem a lány testalkatát és az arcát, a magasság nem számít.
2012. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Pedig egy megfelelő formájú magassarkú és egy hosszú,akrcsúsított kabát magasít.Vagy felsőkben az asszimmetrikusak,ami csak az egik vállat fedi,vagy a háromszög kivágású felső.Van pár olyan fazonú gönc,amiben egy magas lány tök hülyén néz ki,hiszen ők is csak emberek.
2015. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!