Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyire elfogadha...

Szerintetek mennyire elfogadható a hétköznapi vagy alkalmi öltözködésben, hogy egy amúgy teljesen hetero, de szép lábú pasi vegyen fel hosszú szárú (térd- vagy comb-) csizmát?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok válaszát várnám, akik maguk is kedvelik az ilyesfajta csizmákat a mindennapok divatjában. Érdekelne a válaszadók neme és életkora is, ha nem titok és hogy milyen szinten tolerálnád ezt - természetesen ízléses keretek között, tehát itt nem magassarkúról, hanem teljesen lapos talpú modellről volna szó, épp csak a szár érne térd fölé.

2012. dec. 5. 12:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom...


Ne haragudj, de ez borzasztó.


Nyilván mindenki öltözzön úgy, ahogy neki tetszik. De ebben közröhej tárgya leszel az egész biztos.

2012. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
hát én egy jót nevetnék :)
2012. dec. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nem haragszom, miért haragudnék? Én kértem véleményeket. OK, ha ez ennyire nevetséges/ronda/borzasztó, akkor egy ehhez hasonló szolidabb térdig érő fazonról mi a véleményetek?


[link]

2012. dec. 6. 14:19
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Öööö... Én erről sem tudok jót írni. Ilyet/hasonlót, én még csak nőkön láttam. (figyi, ha ennyire buksz a női cipőkre, nem gáz, de inkább otthon hord szerintem... mert ha tényleg hetero vagy és szeretnél lányokkal ismerkedni, akkor ilyet hordva szerintem semmi esélyed nincs, azonnal el fognak könyvelni homoszexuálisnak)
2012. dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Rendben, elfogadom, köszönöm szépen még egyszer az őszinte véleményeket!

Mindazonáltal annak a ténynek, hogy ezt kizárólag vagy többnyire eddig még csak nőkön látta valaki, még nem egyenes következménye, hogy ezek női csizmák. Mint ahogy nem is azok, hisz pasik is megfordultak már kifutókon hasonló darabokban - bármennyire taszító és hihetetlen is sokak számára.

Még egy apró dolog: nem a női cipőkre bukom, hanem legfeljebb az extremitásra. A hosszú szár önmagában még nem teszi a csizmát nőiessé, ezt inkább a fazonja, orrformája vagy a sarokmagassága adja, de semmiképp nem a szárhossz. Hogy valaki minek hisz, az újfent nem releváns, mert a felületes (pusztán külső alapján történő) értékítélet szerintem sokkal elfogadhatatlanabb az extrém megjelenésnél.

2012. dec. 6. 18:40
 16/24 anonim ***** válasza:
Sima cowboy csizma nem jó? Az még jól is tud kinézni egy pasin, de ezek számomra valahol a női és a pákászcsizma között vannak.
2012. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Amit képet kiraktál, az nöi csizma. Az meg hogy a kifitón mit hordanak egy dolog, azok a ruhák 99%-ban nem utcai viseletre készülnek mint tudjuk.
2012. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

elhiszem én, h neked tetszik, viszont a nagy kérdés, hogy kizárólag a polgárpukkasztás lenne a célod, vagy tényleg nem élet az élet enélkül a csizma nélkül?


tudnád állni a korlátolt emberek beszólásait, lenéző pillantását, és érezni a hátad mögött, h mindenki homonak néz?


már ennél kevesebbért is szép íveket kap az ember, hát még egy ilyen miatt, ami különösen feltűnő, és eddig még nem nagyon látták ezen a tájon.

mondom ezt budapestiként, úgy hogy gyakran járok bulizni, látok arcokat, ruhákat, hajakat, de ilyet még nem pipáltam pasin.


nekem amúgy teljesen mind1 ki mit hord, amíg nem sérti meg súlyosan a közízlést (pl övméretű szoknya, blúzból kieső mellek és egyéb pusztító proliságok...) bár lehet én vagyok túl maradi erkölcsű.


az a durva, h már egy nőt is képesek útszélinek nézni, mert combközépig érő csizmája van, abba meg bele sem merek gondolni, h egy pasi miket kapna...

2012. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászólónak:

Természetesen van élet a "csizmán túl is". :) De ha már rákérdeztél: igen, van benne egy jó adag polgárpukkasztási szándék is... Illetve pont azon ellenérzés és előítélet iránti tiltakozás, amit az effajta csizmák kiváltanak vagy amilyen kényszerképzet társul hozzájuk. Volt egy kedves és csinos barátnőm, aki csak azért nem mert ilyesmit (vagy más, talán kissé feltűnőbb, de bőven az exkluzív divat keretein belül maradó holmit) hordani, mert azonnal kapta a savat, ha meglátták benne. Hozzáteszem nem azért, mert nem állt jól neki vagy mert elefántlába lett volna, sokkal inkább rosszindulatból vagy irigységből. Borzasztóan sajnáltam és együtt éreztem vele, hogy nálunk a társadalom formálja az embert és kiveszik az individualitás, mert mindenki csak reakciók alapján cselekszik/beszél/öltözködik.

Szóval más tekintetben sem szoktam beállni a birkanyájba, ez csak egyike a sok extremitásomnak.

Más kérdés, amire utaltál: atrocitásokba én sem kívánok keveredni, ez most csak egy gyors virtuális felmérés kívánt lenni az emberek toleranciaküszöbére, de nem ennek alapján fogok dönteni a kérdésben, ez gondolom, nyilvánvaló. :) Igenis fel fogom venni, ha a helyzet úgy hozza és jöhetnek a lenéző pillantások vagy a homofób beszólások. Közízlést biztosan nem sértek vele.

2012. dec. 10. 18:10
 20/24 anonim ***** válasza:

hát ez nagyon undi, főleg fehér gatyóval

(44)

2012. dec. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!