Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyire elfogadha...

Szerintetek mennyire elfogadható a hétköznapi vagy alkalmi öltözködésben, hogy egy amúgy teljesen hetero, de szép lábú pasi vegyen fel hosszú szárú (térd- vagy comb-) csizmát?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok válaszát várnám, akik maguk is kedvelik az ilyesfajta csizmákat a mindennapok divatjában. Érdekelne a válaszadók neme és életkora is, ha nem titok és hogy milyen szinten tolerálnád ezt - természetesen ízléses keretek között, tehát itt nem magassarkúról, hanem teljesen lapos talpú modellről volna szó, épp csak a szár érne térd fölé.

2012. dec. 5. 12:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ha szereted az extrém cuccokat, akkor mért nem viseled a következményeit? Mért zavar ha kiröhögnek? Végülis csak lesz egy jó napjuk. Nem? Meg azt sem értem, hogy az önmagad erősítésére bíztatsz másokat is erre, vagy mért? Tehát benned mégiscsak van egy gátlás, hogy félsz felvenni azt a csizmát. Szeretnél feltűnősködni, de valójában egy ugyanolyan birka vagy, mint mi. Vagy tévedek?
2012. dec. 16. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha az polgárpukkasztásnak számít, egyszer bementem a munkahelyemben tréningbe, és amikor a főnököm meglátott, egyből azt kérdezte: - Mi van futni voltál? Aztán azt mondta: - Így nem jöhetsz be dolgozni, legközelebb öltözz fel normálisan. Egyébként egyszer poén volt megcsinálni, de nem többször. És mondjuk ha egy bankban dolgoztam volna, akkor egy ilyenért lehet ki is rúgnak. Tehát nem mindenhol, nem minden esetben poén dolog ez.
2012. dec. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
51%

Szia, nekem nagyon tetszik a csizma viselet pasin (én is az vagyok), én is hordok csizmát és bizony meg kell mondjam általában női csizmákat, merthogy pl térdig érő férfi csizmát nem is lehet kapni itthon sehol a boltokban. Én a deichmann-ban szoktam venni, ott elég sok fazonban van 42-es méret, ami nekem jó. Persze most itt abszolút lapos sarkúra gondolok, bár a múltkor sikerült egy térd főlé érőt venni, de ez talitalpú volt és kb 5centi magasarokkal. Utcára, fényes nappal nem venném fel a sok szemellenzős, beszólós miatt, de egyébként az első képen amit belinkeltél, nos azt simán felvenném és nem nagyon érdekelne senki véleménye.

Azt tanácsolnám, ha úgy érzed, hogy ez neked tetszik, ez bejön, nyugodtan hordjad bárhol, bármikor.

Egyébként ez közröhej, hogy a valamikor a férfiruhatár részét képező, abszolút férfias, macsó ruhadarabot, mint például egy kalózcsizma, vagy egy Dartagnan-csizma simán lenyúlták a nők, és ha most nekem férfi létemra kedvem támad egy klassz combcsizmához, akkor még engem néznek buz.nak.

Egyébként ha találsz valahol 42-es méretű férfi- vagy férfinak látszó lapossarkú nőit, nos az engem is negyon érdekelne...... halihó

2013. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
szerintem mindenki legyen abban amit jónak lát, bár énis megnézem a különlegességeket esetleg nevetek is jót rajtuk, de elitélni nem szoktam :D de az érdekelne viszont, hogy a kérdező hogy nézhet ki :) nem rossz indulatból, de hogy mégis milyen lehet az arca egy ilyen bevállalós pasinak :)
2013. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!