Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most mondjátok meg nem gusztus...

Most mondjátok meg nem gusztustalan egy srác harisnyában?

Figyelt kérdés
mai napon az egyik fiú harisnyát vett fel és a derekánál kilátszott a fehér szegélye 17/L
2012. dec. 10. 14:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi közöd hozzá,és miért zavar ez téged?Én férfi létemre régóta hordok pamutharisnyanadrágot(egyszínűt,l.fejest,l.nélkülit),és nagyon kényelmes a farmergatya alatt,és mivel kint dolgozom a hidegben,számomra elengedhetetlen.A jégeralsó már nagyon elavult dolog,még apáink idejében volt divat.Azért kényelmetlen mert gyűrődik,csavarodik,ellentétben a harisnyával ami ugye teljesen ráfeszül,vagyis tökéletesen illeszedik a lábhoz.Arról már nem is beszélve,hogy ha be kellene mennem valahová,totál besülnék a jégeralsóban,kint az utcán pedig jön a megfázás.Hát ezért jobb a harisnya.A feleségem sem talált még ebben semmi furcsát,sőt mi több!A biciklis srácokon is láttam már pamutharisnyát,sőt volt olyan bátor aki fehéret vett fel rövidgatyóval.Na és akkor mi van?Senkinek semmi köze hozzá.Nem is csoda,hiszen az egekbeszökő árakon kínálják a kerékpáros nadrágokat.Úgyhogy semmi szégyelnivaló nincs a harisnyanadrágban a srácok számára.A kérdésedre a válasz,nem gusztustalan!
2012. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kinek milyen felfogása van. Sokaknak nem fura, sokaknak az. Mi következik ebből? Hogy maximálisan le kell s××rni ki mit gondol, ha én férfi harisnyát használok vagy más és észreveszik. Egyébként én nem átlátszó női nejlont használok ha nincs hideg, akkor is, mert én így szeretem, de nem csinálok ebből ügyet, ha észreveszik buszon vagy akárhol.
2013. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A vastag, pamut az gyerekes. Vegyél vastag mikroszálast, sokkal jobb. A pamut megtartja a nedvességet, a mikroszál elvezeti azt.


Egyébként nem gusztustalan, ha elférsz benne, akkor hordd egészséggel!

2013. jan. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vannak akik szerint a nőkön gusztustalan a nejlonharisnya.
2013. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!