Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Itt az ónos eső, ilyenkor...

Itt az ónos eső, ilyenkor milyen cipőt húztok?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom, hogy mivel teljesen sima tükörjég fedi az utcánkat, igazából mindegy, hogy milyen cipőt veszek, a recés talpú túrabakancsom ugyanúgy fog csúszni, mint a sima talpú (lapos sarkú) csizmám... nem?:) Ha már úgyis esek-kelek, legalább legyek kicsit csinosabb:)

2012. dec. 15. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hú, én rettegek ettől az időtől. :(

Egy biztos: ne legyen magas sarkú/talpú semmiképp, mert ha ne adj' Isten elesel, nem mindegy, hogy mekkorát. Magasról még a bokád is kitörheted.

Másrészt azért nem teljesen igaz az, hogy egyformán csúszik a kétféle talp. Mindenképp olyat vegyél, ami gumis és recés. Mert így, ha találsz egy kis hófoltot mondjuk, ott jó eséllyel el tudsz csoszogni.

De nem kizárt sajnos, hogy lesz még olyan jég, hogy ki se lehessen menni a házból. Három éve volt talán, hogy az egyik legfontosabb vizsgámra nem tudtam elmenni, mert egyszerűen szó szerint a bejárati ajtótól a kapuig nem jutottam el. :(

2012. dec. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak egy pár cipöm van, így nincs min gondolkodni.
2012. dec. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyúlcipőt.
2012. dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 supra01 ***** válasza:

A cipő mindegy, csak meleg legyen, ha veszel egy ilyet vagy valami hasonlót. És nem csak ilyen időben jó, hanem mindig, ha csúszós a járda.

[link]

2012. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!