Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz, ha egy 180cm...

Szerintetek gáz, ha egy 180cm magas lány magassarkú cipőt visel?

Figyelt kérdés

Jó pár éve már, hogy mindig lemondok a magassarkúkról a magasságom miatt, pedig sok olyan cipőt találok, ami baromira tetszik! De akkor túl magas lennék a többiekhez képest, amit ők valószínűleg szóvá is tesznek majd. Viszont most találtam egy bokacsizmát, aminek kb 9 centis sarka van, de nagyon jól áll, többen tanúsították és gondolkodom rajta, hogy megveszem. Rosszabbra számítottam, hogy zavarni fog, ha kicsit mások fölé magasodom (még jobban), de valójában nem sok különbség van.

Így is úgyis magasabb vagyok. És ha már Jessie J is ilyen cipőkben jár pedig akkora mint én, akkor azt hiszem nekem sem kéne miatta rosszul éreznem magam!

Szerintetek gáz, ha ilyen magassarkút veszek fel?



2012. dec. 16. 18:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
Egyáltalán nem gáz. Ha arányos, csinos vagy, éppúgy észrevesznek 180 centisen mint 189 centisen. Fő, hogy neked tetszen és érezd jól magad benne.
2012. dec. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Én még a 170 centimmel is meggondolom, hogy magassarkút hordjak e, és általában lebeszélem magam róla. 7 centist még felveszek néha, de a 9 centisben már szerintem fura a járásom, mert nem vagyok hozzászokva :) Persze van aki ügyes és jól tud menni benne, de az nem én vagyok.
2012. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem gáz! ha tetszik, vedd fel nyugodtan!! :) ne érdekeljen hogy mit gondolnak mások. ;)
2012. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Egyébként ez az a cipő: (bár felvéve sokkal jobban mutat)

[link]


Nem szoktam ugye ilyen cipőket hordani, de kb úgy éreztem benne magam, mint egy modell! :D Nekem nagyon tetszik

2012. dec. 16. 18:44
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
még 1 cm vel így is le lennél maradva tőlem:) ha lenne rajtam cipő még párral
2012. dec. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
szeritnem nyugodtan, engem egy helyzetben zavarna ha épp egy olyan pasival lennék aki alacsonyabb bálam, de ha nem ilyen a program,nem ez a társaság akkor nyugodtan.
2012. dec. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
54%
az
2012. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
100%
Én is 180 vagyok, és iszonyúan tetszenek a magassarkú cipők... még mindig gondolkodom rajta, hogy vegyek, az a baj, hogy mindenki a környezetemben olyan 160 centi.. (persze lányokról beszélek) és még mindig zavar, hogy ennyire kimagaslok, habár tudom, hogy vannak, akik irigykednek rám.
2012. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
37%
cikinek nem ciki csak nem valai el˝nyös de ha neked tetszik és egyáltalán nem érzed magad kellemetlenül akkor hordd
2012. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%
Én is 180 cm vagyok és bár nekem is nagyon tetszenek a magas sarkú cipők, állati hülyén nézek ki benne. Én nem tudok azon túllépni, hogy olyan hatást keltek benne mint egy nagy esetlen zsiráf. Amúgy arányos az alkatom, de nőnél már ez az alap magasság is is soknak számít, ha ez meg van dobva még 10 centivel hát... Én modellkedtem is egy időben, és mindig magas sarkút kellett vinnem a képekhez, mert ezek emelik ki a feneket meg a vádlit, de alig vártam, hogy levehessem. Egyszerűen ijesztően néz ki valaki 190 centis nőként, ne haragudj, bármilyen csinos is. De ha te nem érzed magad benne rosszul, akkor hordd nyugodtan.
2012. dec. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!