Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindenhol csak amerikai...

Mindenhol csak amerikai és/vagy brit zászlós ruhákat, kiegészítőket lehet kapni. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Magyar zászlós ruhanemüket (akár bugyit) keresek; nem értem, itthon miért nem lehet kapni, csak amerikait és britet.

2012. dec. 19. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert ez a divat, plusz ezek szimbólumok is, az egész világon. Egyébként vannak magyar zászlós ruhák is, csak nem a plázákban.
2012. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szimbólumok? Mit szimbolizál a brit és az amerikai zászló?


Ha a plázákban nem lehet kapni, akkor hol? Piacokon? Turkálóban?

2012. dec. 19. 14:01
 3/13 anonim ***** válasza:

Németeknél német zászlósokat a sport események idején lehet kapni. pl VB, EB, olimpia.


Föleg a VB idején minden német zászlós.


Gondolom magyarországon nincs rá igény, a magyarok alig vesznek részt nagyobb tömeges sport eseményen.

2012. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azért ez igen abszurd:

[link]

2012. dec. 19. 14:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Még annyival kiegészítem hogy Amerika, és Anglia nagyon élen van a divatban, 10ből 5divattervező tőlük való
2012. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ezt értem, azt viszont nem, hogy egy magyar miért vesz előbb egy amerikai zászlós cuccot, mint egy magyar zászlósat. Egy belga miért vesz előbb brites cuccot, mint egy belgát. Stb. Szóval nem értem, hogy hogy a fenébe lehet erre ekkora kereslet Amerikán és Nagy-Britannián kívül.

Az oroszok, a japánok és a kínaiak (csak hogy ezeket a példákat említsem) is halomra vásárolják ezeket az idegen zászlós dolgokat?

2012. dec. 19. 14:15
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Az amerikai pl. a kapitalizmusé, a jólété. Az "amerikai álomé". A brit inkább ironikus, olyan god save the queen feeling, ez olyan, mint, hogy divat a hercegi párról szóló cikkeket olvasni, de valójában itthon senki nem veszi őket komolyan. Plusz az angol zászló népszerűségére még rátett, mikor a punkot megpróbálták mainstream divattá tenni, és ugye ez nekik is nagy szimbólumuk.

Magyar zászlósokat meg ilyen hungarista boltokban. De ezek az ilyen vesszetrianon, magyar vagyok nem túrista, meg magyar harzos szintűek.

2012. dec. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, nekem nem "Vesszen Trianon!" feliratú póló kellene, hanem egy szép, a magyar színeket felvonultató ruha. Akár póló, akár rövid nadrág, de mondom, akár egy bugyi is, ha már amerikai zászlós bikinik is vannak.

Nézzétek csak (beírtam, hogy magyar zászlós bikini, erre):

[link]

2012. dec. 19. 14:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a nemzetiség miatt van hanem amiatt ahogy kinéz,mert a Magyar zászló "egyszerűbb" mint a brit.
2012. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezzel nem a Magyar zászlót akarom leszólni,tehet senki ne tekintse úgy.
2012. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!