Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők! Zakót mivel veszitek fel?

Nők! Zakót mivel veszitek fel?

Figyelt kérdés
Milyen nadrággal és blúzzal találtatjátok?
2012. dec. 19. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:

acélbetétessel.

komolyan, tök atomkirályok együtt:D

2012. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Linkelhettek képeket :)
2012. dec. 19. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:
testhezálló mély kivágású felső, elegáns szövetnadrág
2012. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te a blézerre gondoltál, legalábbis ez a zakó női változatának a neve. Véleményem szerint szinte bármivel hordható, magassarkús elegáns blúzos összeállítással, tornacipős pólóssal egyaránt. És mindenképp feldobja a szettet. Elengedhetetlen egy nő ruhatárából:)
2012. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha mondjuk suliba akarod akkor egy sima csípőnaci póló betűrve. + a 'zakó'. és valami boka csizma, vagy divatbakancs. :))
2012. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen a blézer !:D köszi:D
2012. dec. 19. 21:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Én miniruhával szoktam hordani ha nagyon ritkán bulizni megyek, kb ilyen ruhát (csak feketében,bár ezzel is passzolna) egy fekete blézerrel:

[link]


Meg mondjuk fekete ceruzaszoknyával és egy ilyesmi felsővel (csak van ujja és nem fekete) színházba, elegánsabb alkalmakra:

[link]

2012. dec. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve zakot nem kene 1 nonek felvenni mivel az ff ruhadarab! Nokon langyin all!
2013. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fölösleges kommentár volt ez.Most ez nem volt hasznos. Mint már írtam, BLézer. :)
2013. febr. 28. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!