Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleménytek azokról akik...

Mi a véleménytek azokról akik a h&m ből öltözködnek de úgy hogy mindig visszaviszik a ruhákat? Szobatársam is ezt csinálja és ezért nem mos csak fehérneműt meg itt is olvastam már ilyet? Mondja ingyenkölcsönző

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 21:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
83%
Azért pl egy nadrág 3 nap hordás után gyűrődéses lesz. Szerintem ez kamu.
2012. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Hát szépet nem tudok mondani az illetőről.. Hivatalosan csak úgy cserélhetik vissza ha blokk mellé rajta marad a címke is a ruhán, de van olyan eladó akit ez nem érdekel és visszaveszi azt is amin látszik, hogy hordták. A H&M-ben láttam ilyet, ahol visszavettek egy olyan cipőt aminek le volt járva a talpa..
2012. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

És nem is szoltak neki hogy egy használt cipő? Érdekes.

Na mindegy marhaság az egész cserélgetősdi.Ma voltunk együtt a c und a ba és simán visszavették neki árucimke nélkül a blokk meg a nadrág felsőt is. Pénzt is visszaadták neki.vett ujat . En is vettem de megtartom:-)

2012. dec. 28. 23:25
 24/26 anonim ***** válasza:
27%
En is midig visszaviszem pár hordás után már ugy se kell. Söt összevásárolok csomo mindent aztan van amit egyszer sem veszek fel visszaviszem igy nem kell félni hogy feleslegesen veszem meg
2013. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
úgy is visszaviheted, ha már hordtad. pl 2x rajtad volt egy cipő, és tönkrement. visszaveszik h jó legyen a hírük. amúgy én soha nem viszek vissza ruhát.. jót veszek
2013. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én is néha visszaviszem de csak 1 szer hordom meggondolom magam es visszaviszem
2014. ápr. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!