Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az összeállításokról?

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 29. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
a café összeállítás valami isteni :3 *-*
2012. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a legelső meg a café azok nagyon jók!
2012. dec. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a második....de alapból sose értetteme zt a hülyeséget...hogy pakoljuk egymásra a ruhadarabokat....ezeket ember nincs aki nekiáll megvenni hogy ezt az összeállítást viselhesse is..
2012. dec. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom,csak jó időtöltés na:)
2012. dec. 29. 23:42
 5/10 anonim ***** válasza:
őszintén? az hogy átlagos. a legtöbb polyvore-on található szett nagyon hasonló. kezd unalmas lenni..
2012. dec. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első, a claret, és a black:) Nem a legnőiesebb, de ez tetszik.
2012. dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó,hát még kezdő vagyok és amúgy se tudnék kiemelkedő összeállításokat csinálni,nem olyan jó divatérzékem:) Köszönöm a válaszokat:D
2012. dec. 30. 10:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Időtöltésnek jó, de láttam már igényesebb szebb szetteket polyvore-on.:/
2012. dec. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ezeket imádom!:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az eleje olyan hippis, nem gáz, de sablonos.

Untitled #96 : Na itt aztán nem sokat gondolkodtál, két teljesen különböző árnyalatú bordó dolgot egymásra dobtál. Kirázott a hideg, azt inkább felejtsd el.

Van egy pár nagyon durván csak fekete összeállítás, az nekem egy kicsit túl fekete, semmi szín, egy kicsit mintha valami depressziós lánynak készítetted volna.

Untitled #84: Az elgondolás, hogy a narancssárga felsőn a lila szívvel karakterű pólóhoz lila pulcsit veszel fel, de én a lila-narancs párosítást inkább elkerülném, illetve ha már lila akkor a cipő árnyalata az teljesen más világ mint a fentebbi színek így az eléggé nem trendy illetve a polyvore jó időtöltés, jómagam is használom, de minek oda az narancssárga krém mellé? Ha ezt a felsőt veszed fel, akkor mert a krém tubusa narancssárga akkor azzal a kezedben mész mindenhová?

I fon't know :D nevű összeállításod (hogy valami pozitívat is írjak) az tetszik, a sál megy a nadrághoz, a zöld-szürke pedig nem zárja ki egymást.


Ezt építő kritikának szántam! :)

2014. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!