Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti mennyire nevetnétek...

Lányok! Ti mennyire nevetnétek ki a barátotokat, hogy ha akril harisnyát venne fel télre nadrág alá?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

cicuka, miért nem jó a jégeralsó, amit erre találtak ki nektek? :-)

eléggé kinevetném, poént csinálnék belőle négyszemközt és inkább vennék neki a fentebb említett ruhadarabból. De mindketten jót nevetnénk a dolgon, ez biztos. :-)

2013. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De próbálta a jégergatyát is, de amit a hervisben vett nekem anyukám az tökre kényelmetlen volt és műszálas.
2013. jan. 3. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:

akril harisnya alatt a sima harisnyát érted?


azzal nincs gáz,csak fekete legyen.Párom sem jégeralsót hord,hanem sima harisnyát,mert kényelmesebb.

2013. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
óóó. Akkor nem szóltam. :-) Bocsi.
2013. jan. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen olyan pamutos.
2013. jan. 3. 13:17
 6/7 anonim ***** válasza:

A jägeralsó parasztbácsis és inkább azon nevetek.

Az akril szerintem nem jó. Lehet, hogy vastag, de nem melegít. Van olyan mikroszál (meryl) ami kifejezetten jó nedvességelvezető és hőszabályozó hatása miatt fontos. Az ebből készült (ilyen szállal kevert) harisnyanadrágok a legjobbak télen! Vékony, de meleg!

2013. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elsotol kerdeznem,hogy magan nem szokott nagyokat derulni mikor nadragot vesz fel? Mert mondjuk azt meg nekunk fiuknak talaltak ki
2013. ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!