Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy igazi Converse tovvabb...

Egy igazi Converse tovvabb birja mint egy hamis?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondtak paran hogy nem,mongy nem biztos hogy hamis,de en adok ra 95%-ot : [link]
2013. jan. 6. 01:56
 1/8 anonim ***** válasza:
hallod olvasd el az eladó negatív értékeléseit, meg a semlegeseket is, szakadok rajtuk, nagyon jól visszaolt az eladó, rohadt jófej:DDDD vedd meg!!
2013. jan. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"A cipőd megjött azóta,odaadtam egy hajléktalannak. Szép napot. "

XDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDD SÍROK

2013. jan. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1.a vaterán szintem minden hamis 2. Converse 10-20 ezer körül mozog szerinted 4 ezerért lehet venni ? 3. igen tovább bírja 2-3 évet simán kibír.
2013. jan. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
gondolkodtam eloszor venni egy eredetit, de nekem 15 ezer forint draga egy torna csukaert mert converse
2013. jan. 6. 02:49
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as:

tudod mennyibe kerül ennek a sz*rnak az előállítása? sokat mondok ha 1000ft. Akkor miért ne lehetne kínából rendelni eredetit?(ott amugy is alacsonyabbak az arak)

2013. jan. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4.-nek igaza van,szinte olyan mint egy sima torna csuka csak a talpaba,meg a sarkara bele van irva hogy converse meg hogy all star,meg ott felul ra van vasalva az a csillag osz vmi
2013. jan. 6. 03:12
 7/8 anonim ***** válasza:
hát akkor vegyél kínait de érdekes módon nekem az összes cipőm bírja pedig nem 1 kérdést láttam már itt hogy jaj szét jött a cipőm pedig csak 1-2 hónapos... 1 lacoste se sokkal drágább előállitani mint 1 kínait mégis kb 10x tovább bírja de ez csak 1 példa... másik dolog hogy én életemben 1x vettem kínait 2nap alatt szét is baszta a lábam
2013. jan. 6. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös:

Mikor nincsenek feles méretek ilyen cipőkből, esetleg még külön fel is tüntetik, (és a vaterás Converse, Supra cipőknél így van) akkor az olyan mintha azt írnák oda hogy EZEK MIND HAMISÍTVÁNYOK. Azt most lusta vagyok leírni hogy ez miért, de ha akarsz jár utána.

2013. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!