Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér Converse cipő fekete...

Fehér Converse cipő fekete fűzővel. Ciki vagy menő?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Ciki. Konzerv, mi más lenne?
2009. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
elég gázzz....:D
2009. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Az a ciki hogy más véleményére adsz és nem a saját tetszésed szerint élsz ! Tetszik a cipő így ? Ha igen hord és ne a másik szemszögéből nézd magad ! Szerény véleményem szerint maga a converse cipő jól néz ki nekem is van olyan farmerom amihez szivesen felvenném mert jól álna de 15 ezret sajnálok kiadni érte mert csak egy torna cipő ami felvan kapva ! Hol volt a converse 5 éves ? 10 éve ? Inkább veszek egy nike sport cipőt már 4 éve birja szakadás nélkül igaz hogy már koszos megfogta a fü meg hsaonlok de masziv ! Barátom converse 1 hónapot birt egy keményebb bulizás után elszakadz az eleje ! Jó persze neked nem lényeg hogy meddig birod használni mert apuci meg anyuci 3 havonta ugyis vesz újat a helyi plázában ha nemigy van bocsi ! Amugy ha tudsz valahol ahol lehet kapni kifutot régebbi modeleket szólhatsz ha van pár ezerért mert mondom maga a stilus tetszik de nem hosszútávú befektetés !
2009. aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
én nekem személy szerint nem tetszik ez a párosítás, ne haragudj :)
2009. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ, hogy mihez veszed fel:D

Mondjok én nem vok tornacipő fan, de egy fehér nmadrág+kockás fehér-fefete fölsővel, még trendi is lehetsz idén ősszel.:D

2009. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nincs ilyenem, csak gondolkodtam, hogy veszek :) Egyébként egy másik converse-em már van.
2009. aug. 27. 19:44
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
a converse cipő miben más egy 700 Ft- os tornacipőnél? (külsőleg) én csak annyi eltérést láttam, hogy van rajta egy converse logo, de ennyi.
2009. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Pont ezért más,mert van rajta egy logo :D egyeseknek semmi se drága,ha majmolni lehet másokat :)
2009. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

hát ha valakinek van egy converse torna cipője akkor ő már a valaki. :)és ha valakinek nincs ő a senki. de én inkább elvagyok a turizott 100ft-os tornacipőmmel. :) sőt másnak jobban tetszik, mint a converse. :P


a kérdésedre meg a válasz az, hogy már maga a kérdés ciki. mások szerint élsz.. ha másnak nem tetszik neked sem? ha neked tetszik, akkor hordjad úgy. ha meg lenéznek ez van.

2009. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
neked tetszik???? akkor menő! nem az a "menő" amit mások mondanak, hanem ami neked tetszik és illik a stílusodhoz :)
2009. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!