Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13 éves lány vagyok! és az...

13 éves lány vagyok! és az osztálytársaim mind francia bugyit hordanak . én meg tangát ez para?

Figyelt kérdés
léci normális válaszokat ! elégé mindig meg nézzik szerintetek ez baj ?
2013. jan. 10. 17:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%

tegnap 18:04, gondolom, te fel voltál mentve tesiből..

amúgy a tanga nagyon retro és örülök is, hogy kiment a divatból. sokkal szexibb, ha azért takar is valamit a bugyesz.

2013. jan. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem baj, én is tangát hordok, nem szeretem a franciát. Mindig a nagymamis bugyik jutnak róla az eszembe... 21/L
2013. jan. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hátt ... h is fogalmazzak én 14 vagyok és franciát hordok mert én abban érzem jól magam. Szerintem ennyi idősen semmi értelme tangát hordani hacsak nem érzed jól magad benne amit elég furának tartanék de azt montad normális válaszokat akarsz én őszinte voltam. Ja és azèrt néznek meg mert furcsának találják hogy ennyi idősen tangát hordassz.
2013. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Gyovai Renáta Adrien válasza:

semmi para nincs vele :) azt hord, ami tetszik és ami neked kényelmes

én évekig hordtam tangát, mostanra meg lecseréltem mindet francia bugyira, mert most ez tetszik.


23L

2013. jan. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is 13 éves lány vagyok és tangát hordok.

Nálunk az osztályban többnek is van tangája így nem furcsállják.


Szerintem majd hozzá szoknak.

2013. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én is tangát szeretnék hordani csak azért, hogy ne látszon a bugyi vonal, mert az eléggé kínos.. És sajnos mindig látszik, és ha fehér nadrágban vagyok, akkor még a bugyi színe is... 13/l
2013. ápr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
8.ban már én is tangát hordtam, engem egyedul az zavart egy picit,ha a többiek pl öltözőben látták a fenekem. Próbáltam mindig úgy öltözni,hogy ne lehessen látni.:D Akkor is volt azért pár darab "rendes" bugyim és általában azokat vettem fel a tesis napokra. Ha szereted hordani,akkor hordd. Senkinek nincs joga elítélni ezért!:)
2013. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!