Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egyszerűen nem tudok dönteni!

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok. Van egy lány, most ismertem meg körülbelül két hónapja. 21 éves,nagyon bájos,gyönyörű lány, egy (nagy?) baj van vele, bár lehet most nagyon szemét leszek. Franciaországban nőtt fel, és még mindig tartja azt a francia akcentust. Engem amikor kettesben vagyunk nem zavar, de amikor beülünk valahova, és rendel vagy beszél és hallja más is, látom,hogy egyfolytában oda bámulnak :S A barátaim is, fiúk lányok vegyesen, találkoztak már vele, és engem feszélyezett, ahogy majd hogy nem tátott szájjal bámulták, majd "gúnyolták" a háta mögött. Nem rég költözött haza, lehet hogy majd elveszti az akcentusát, vagy én nem tudom hogy megy ez, de nem tudok dönteni. Mi legyen vele, magam sem tudom, hogy mennyire zavar még, és fú hihetetlenül utálom magam, találkozni sincs vele most így nagyon kedvem :( Mit tegyek?

2012. okt. 24. 18:49
 1/6 TOMAtm ***** válasza:
hát ha csak emiatt nem jössz vele össze akkor jobban is jár mással(te b*zi)..
2012. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél már buta, ki a francot érdekel mások véleménye? Te vagy a férfi, hozd ki úgy, hogy ők érezzék magaukat szarabbul. Oltsd be a többit akik a háta mögött gúnyolják. Ha téged nem zavar a csaj akcentusa nehogy már az zavarjon, hogy másokat zavarja.
2012. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te nagyon h.lye vagy!
2012. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt tudom én is :(
2012. okt. 24. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig sokak szerint épp,hogy szexi az akcentus.Ha emiatt szakítasz vele,akkor ne haragudj,de jobbat érdemel nálad.
2012. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha téged zavar mások mit mondanak/gondolnak a barátnődről, akkor nem vagy szerelmes és így tényleg nincs értelme az egésznek, ne kábítsd a lányt!

Tényleg buta vagy.. :/

2012. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!