Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az igazi! UGG csizma tapasztal...

Az igazi! UGG csizma tapasztalatok? Beázik, kényelmes?

Figyelt kérdés
Csak olyan valaszoljon,akinek EREDETI van es nem kinaibol meg deichmannbol es vaterarol beszerzett valtozata van!

2013. jan. 12. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
nincs undorítobb mint amikor tiszta szutykos, ázott egy UGG csizma. Azt nem letyakos, vizes időre találták ki. Ahonnan jött ott nem sok eső esik.
2013. jan. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel nem vagyok mar 16 eves aki csak egy cipovel rendelkezik es azt erolteti egesz telen ezert egy percig sem gondoltam azt hogy latyakban csuszogok a tevebarna szinu uggmmel. Arra ott a hunter. Arra lettem volna kivancsi,hogy ha reggel nekiindulok es mivel nem vagyok idojos es az meteorologianak sem lehet hinni es el kezd szakadni a ho vagy eso.de koszi a hasznos valaszt!:)
2013. jan. 12. 11:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kényelmes és nagyon meleg, nekem sokszor mindenem fázik csak a lábam nem :D Ha belemész egy pocsolyába nyilván beázik, de amúgy nem szokott :)
2013. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meleg, kényelmes, impregnálóval befújva nem is nagyon ázik be, de a talpa nagyon csúszik télen.
2013. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Persze. Nem 16 vagy, aki egy cipővel rendelkezik, hanem 17, akinek anyuci-apuci vagy éppen az őt futtató kanja negyvenezres ízléstelen cipőket vesz..

Az ugg meg a felnőtt nők között sosem volt divat. Ormótlan és ronda.

2013. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó te minek mész egy Ugg csizmák kényelméről szóló kérdésre ha sosem volt és utálod? Úgy tudom mindenki olyan cipőt vesz fel ami neki tetszik úgyhogy ne várd hogy majd a bunkó ugatásod hatására kidobjuk a csizmáinkat.
2013. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Várni nem várom, csak szólok, hogy a sznobizmusnak is van határa.
2013. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És ha Te szólsz azt ugyan ki hallja meg?!

Rosszindulatú surmó!

És aki 50 milliós autóval közlekedik Budpesten annak vajon mit mondanak egy 0 mint te?

2014. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!