Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha nem követem a mai trendet...

Ha nem követem a mai trendet akkor a mai fiatal generáció le fog nézni?

Figyelt kérdés

Legyen bármi, öltözködés, zenei ízlés, milyen ételt fogyasztok stb.


Én 31 éves vagyok és adok magamra, viszont nem foglalkozom a mostani trenddel zenei téren főleg nem. A Gangnam Style-tól a dühkitörés keringet.


Ahogy öltözködök tiszta ruha ami farmer és egy pulóver vagy egy piacon vásárolt kabát vagy dzseki. A 90-es évek zenéit istenítem 2005-ig.


Meg ha nincs androidos telefonom ássam el magam!? Nekem jó a Samsung U600-as is.


31/F



2013. jan. 12. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogy.31 évesen már felnőtt vagy,nem kell a terndet követni.Az a lényeg,hogy legyél tiszta,és ápolt.Ha a kaját nézzük,mindenkinek más az ízlése.Zenei ízlés..hát..szerintem nem is fontos,hogy a Gangnam stylet hallgasd,meg ezeket. :)

Szerintem megynyugodhatsz,nem vagy ciki. (Miért kellene neked androidos telefon?annyira azért nem nagy szám..)

2013. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi az agyad az pont a mai fiatal generáció szintjén van, ha ilyenekkel foglalkozol, szóval nem, nem fognak lenézni, simán tudsz asszimilálódni.
2013. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj és tényleg mindne trendből vedd ki azt, ami neked tetszik ha egyáltalán van, ami tetszik és azt hasznosítsd vagy emelj át belőle ötleteket pl.: öltözödés terén. De senki nem néz hülyének, ha nem szegecses ruhában jelensz meg és hasonlók, csak, mert az most divat. Nem szabad mások után vakon menni, mint ahogy ezt az emebr fiatalon hajlamos tenni. Egy példa...itt van ez a MACARON őrület, a kis francia süti. Minden 14-22 éves csaj meg van ezért őrülve, aki nem evett macaront az nem is ember stb. 300 ft egy db kis mini korong, ez az a süti. Felkapták sorozatokban, filmekben 1-2 éve. Én már csak azért sem fogok macaront enni egy ideig, majd ha ez az őrület lecseng. Mindegy, egy szóval ne aggódj, add önmagad, akkor vagy igazán felnőtt, ha magadat formálod és nem mások elvárásainak akarsz megfelelni, ráadásul, ha még nem is ismernek...
2013. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont jó! Én is ilyen vagyok. Örülnék, ha a leendõ férjem is ilyen lenne! :D 14l
2013. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a gangam style-val engem is ki lehet kergetni :DDD Nekem sincs androidos telóm.. pedig 23 éves vagyok :)
2013. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És a 90es évek zenéi közül sokat Én is szeretek meghallgatok sokat
2013. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!