Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik használt ruhaüzletet...

Melyik használt ruhaüzletet ajánljátok?

Figyelt kérdés

Eddig egész életemben gyűlöltem a használt ruha boltokat. Nem szerettem hordani azokat a ruhákat, amiket anyukám néha ott vett. De 1 hete mesélt egyről, ahol ráadásul nyár végi 50%os kedvezmény volt. Megkerestem. Több, mint 2és fél órát töltöttem ott, fizettem 1800 Ft-ot 8 ruháért, amik egyszerűen csodálatosak, újszerűek, sőt, 1 közülük, valóban új. Tegnap is voltam, már 70 %-os volt a kedvezmény. Megint felpakoltam vagy 5 ruhát.

Pesten van az Árpád út páros oldalán, egy Árpád éjjelnappali mellett. (a metro feljárótól az Árpád üzletház felé kifelé, tehát nem a Városközpont felé)

Ez a 70%os kedvezmény pedig sajnos csak ehétre vonatkozik, mert már jönnek az őszi rucik.


Tehát arra kérlek, ha Nektek is van ilyen kedvenc üzletetek, ahol nagyon jó minőségben lehet kapni ilyen olcsó ruhákat, légyszi osszátok meg egymással! Köszönöm. :)


2009. aug. 29. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Háda kft. angol használt ruha

Vannak olyan boltjaik, ahol dárabáron adják a ruhákat, ezek talán egy picit jobb minőségűek, és vannak olyan boltjaik, ahol kilóra mérik a ruhákat, szerintem ezek is nagyon jók, én már a kilós boltokban is kifogtam rengeteg jó ruhát.

2009. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy a Blahánál a sik-sik.
2009. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez egy internetes webáruház, egyenlőre még csak gyerekruhákkal, de állítólag egy két héten belül lesz felnőtt ruhájuk is.

[link]

2010. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!