Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télen gáz felvenni testszinű...

Télen gáz felvenni testszinű harisnyát?

Figyelt kérdés

Csak véleményekre vagyok kiváncsi, hogy télen mini szoknyához mennyire gáz testszinű harisnyát húzni.. Előre is köszönöm a véleményeteket.

(rózsaszín-fehér mintás mini szoknyához, és platform magassarkúhoz)



2013. jan. 13. 22:43
1 2
 1/14 mmano88 ***** válasza:
77%
Irodába, ilyen helyekre egyáltalán nem gáz. Már miért lenne az? Gondolom bentre viselnéd. Kintre sem gáz, csak szétfagysz benne. :D Persze ha nem sokat vagy kint, kocsival mész dolgozni, úgy semmi gond nincs vele. :)
2013. jan. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Dehogyis gáz! Szerintem nagyon csinos és elegáns. Persze kint ilyenkor valóban nagyon hideg lenne így.

Csak nem randi? :-)

2013. jan. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem randi:) egy születésnapra megyek.. amugy igen benti rendezvény lesz és kocsival megyünk. Szóval akkor maradok a testszínűnél! Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 14. 00:10
 4/14 winR ***** válasza:
78%
Én is testszínűre szavazok, szerintem nagyon jól fogsz kinézni! Szerintem az a legelegánsabb darab a harisnyák közül.
2013. jan. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem gáz, vannak olyan ruhák / szoknyák / alkalmak amelyekhez csak a testszínű harisnyanadrág illik, és ez télen is igaz. Nagyon sokan csak feketét hordanak télen, ami egy idő után gyászos. Pár éve barátkoztam meg a színesekkel, de persze nem hupikék és rózsaszín, hanem sötétkék, szürke, fehér, piros!


Ha a testszínű vékony, akkor vegyél fel kettőt (vagy hármat). Megmarad az elegáns jelleg, de nem fagysz meg!

2013. jan. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, a szoknyákhoz csak a testszínű harisnyanadrág illik. A mostani szalagavatóra a lányoktól és a fiúktól a fehér ruhához testszínű vagy bézs harisnyát kérnek.
2013. jan. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem az, láttam lányokat csizmában, rövid kabátban, és rövid szoknyában meg testszínű nylonban, hát olyan volt mintha nem lenne rajtuk harisnya. szerintem nagyon csúnya. Ja és nem k*rvák voltak.. haha, simán a Bp utcáin láttam fiatal csajok hordták
2013. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem pont h a test színű a legjobb :)) mindig kivéve amikor nem
2013. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem gázos viselet,viszont úgy néz ki,mintha nem is lenne rajtad harisnya,ilyen hidegben meg megfagysz benne.Részemről a testszínű nejlonhari olyan mintha pucér maradna a láb.Te tudod,de ha neked ez kell,viseld egészséggel!
2013. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
télen a fiúk is felveszik nadrág alá a testszínű harisnyát, mivel az nem feltűnő
2013. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!