Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvehetek miniszoknyát...

Felvehetek miniszoknyát csipkés végű harisnyával? Sajnos elég vastagok a combjaim.

Figyelt kérdés
Kaptam egy miniszoknyát, és fel szeretném majd húzni, fekete csipkés végű harisnyát nem tudom hogyan hívják, nem bokáig érő hanem kb boka felett van 10 cm-el. Az a gond hogy elég vastagok a combjaim. Merjem felhúzni?
2009. aug. 30. 18:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
feljön :D csak nem egy pálcika alak vagyok, széles a csípőm, kicsit vastagabb a combom emiatt.
2009. aug. 30. 18:49
 12/16 anonim ***** válasza:

hát nem tom, ha magas vagy nem feltünő

mint pl nekem se

2009. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
165 cm vagyok :D
2009. aug. 30. 18:51
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,ezzel én is dettó ugyanígy voltam eddig...Sőt,én nem hogy minit nem mertem felvenni,még combközépig érőt sem.Pedig a barátaim szerint egyáltalán nem kellene fogynom...mert tök jó az alakom,hát kicsit husis...

Tegnap előtt este a gólyatáborba volt egy lány a gólyatáborba.Ő is kicsit husis,de sztem jól áll neki és ő azt mondta nekem h ő felveszi a szoknyát is ha úgy van kedve,mert jól érzi magát benne és ez a lényeg.És milyen igaza van,azért mert valaki kicsit husis még hordhat olyan ruhát amiben jól érzi magát.És nyilván olyan ruháink vannak amiben jól érezzük magunkat.Szerintem vedd fel nyugodtan:)

14/L

2009. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
a szoknyát felveheted, de nehogy csipkés végű leggingsel! kérlek, elég visszataszító, általában a roma lányok szoktak ilyet hordani és akiknek nagyon ferde ízlésük van. de a szoknya maradhat. akár valami színes vastag harisnyával? mennyire vastag a combod? kép? vagy esetleg hány kiló vagy?
2009. aug. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

juj, 165 centinél, vastagabb combok, azmár nem annyira előnyös. a leggings-szel semmi gond, de a miniszoknyát én nem ajánlanám, bár attól függ pontosan meddig is ér

(de ez a leggings miniszoknyával, ez kb 2 éve volt divat, azóta megmaradt a 15 évesek diszkódivatjának)

2009. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!