Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan takarjam el a hasamat?...

Hogyan takarjam el a hasamat? Milyen ruhatípus a legmegfelelőbb erre?

Figyelt kérdés

Egy kicsit elég nagy a hasam. Milyen tipusú felsőkkel lehet "kicsinyíteni"?azt tudom hogy a fekete szín véknyít.

Várom a tippeket


2009. aug. 30. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a mell alatt húzott, majd bővülő felsők jól állnának... és az apró mintás ruhák.
2009. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
bővebb szabású tunika - takar és divatos!
2009. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

[link]

[link]

[link]

[link]


Ilyeneket és csíkos felsőt vízszintesen csíkozottat az is véknyít.

2009. aug. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a vízszintes csíkozás pont hogy erősít!
2009. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az szerintem is kiemeli inkább!
2009. szept. 1. 12:01
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
A kismamaruha stílusú felsők.
2009. szept. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Viszsintes csikozásű cipzáros top(ha már a csikos szépesit akkor a mellét nagyitsa:), ami alá felvehetsz bármilyen fekete topol avgy pólót... nagyon szexy és ha lehúzod a cipzárt a dekoltázsod tuti elterelia figyelmet a hasadról...

de egy szimpla cipzáras toppal is megoldhatod:D hidd el hasonló gondokkal küzdök:D http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2009. szept. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vegyél derekmelegitot.enis aztszoktam hordani.kb 1000forint télen jó és meg a hasadat is visszanyomja.meg van ilyen francia bugyi ami magasitott és azis jól lenyomja a pocim.remélem tudtam segíteni kicsit:)
2012. jún. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!