Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik olyan csizma, ami nem...

Létezik olyan csizma, ami nem ázik be fél év után? Mert én elvesztettem minden reményemet.

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 22:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ahogy már többen is írták: bőrcsizma. Lehet, hogy 25-30 ezer, de több telet is kibír, tartós, és nem ázik be. Nem vagyok márkamániás, szívesen vásárolok turiban is, de cipők/ csizmák terén megéri többet fizetni a minőségért.
2013. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én a Tamarisban vettem tavaly télen egy jó vastag bőrcsizmát, a talpa is van vagy 2,5 centi vastag, soha nem ázott még be. Igaz, impregnálóval le van fújva. Annyi baj van csak vele, hogy havon nagyon csúszik, a jégről nem is beszélve.
2013. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia! Olyat keress, amire rá van írva, hogy "Gore-tex" ami az a fajta, ami teljesen vízálló. Egy cipőboltba max 6-7 ilyen cipő van, de ezek tényleg nem áznak be.

És deichmannban ne vegyél semmit, mert az tuti beázik és fél év után már eléggé el is ázik. Amúgy vízállóból a 70% bakancs, kevesebb a csizma, de lehet találni. Vigyázz, hogy a zippzár körül is vízálló legyen.

2013. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen gondban voltam van 5csizmám mind beázik meguntam és vettem egy fekete belül bélelt masnis gumicsizmát :)
2013. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!