Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Diák csajszik! Ki milyen...

Diák csajszik! Ki milyen ruhában volt ma a suliban?

Figyelt kérdés

Pusztán kíváncsiság. :) De azért nem olyan válaszokat várok, hogy fekete-fehérben. :D

Én egy fekete hosszú nadrágban, egyszerű fehér topban, és tornacipőben voltam.


2009. szept. 1. 16:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
lila tornacipő+ térdnaci (farmer) és egy halványlila-rózsaszín póló
2009. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sima fekete nadrág, fekete ünneplő cipő (az a kényelmetlen fajta XD), rózsaszin top hozzá egy bolero. A táskámban volt a fehér blúzom, de át sem kellett venni, így is én voltam a legjobban kiöltözve. (ez ma egy ilyen nap volt =))
2009. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
matrózblúz, fekete gatya, magassarkú. mert nálunk kötelező.
2009. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Barnászöld térdnadrág, fekete póló, és fekete tornacipő. Nálunk nem követelik meg, hogy ki legyünk öltözve.
2009. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú fekete szoknyában, fehér ingben, fölé húzott fekete fűzőben, magassarkú cipőben. A nap folyamán levettem az ingem, tök goth beütésem volt:D
2009. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
sötétszürke farmer, fekete póló amin egy piros ördög van :D +fekete balerinacipő
2009. szept. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Fekete tornacipő,fekete térdnaci,szegecses öv,fehér top és egy sárkány lógott a nyakamban.
2009. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Jó nektek, nekünk gimibe ki kellett öltözni. Fehér blúz-fekete szoknya, meg azt hallottam, hogy hűvös lesz ezért felhúztam a magassarkú fekete csizmám. Ehelyett volt vagy harminc fok, majd belesült a lábam.
2009. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem ma volt az évnyitó, tehát nem kellett kiöltözni.

Amúgy fekete csőgatya, fekete-fehér tornacipő, és egy feliratos fekete póló volt rajtam.:) Állítólag csini voltam.:)

2009. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk sem ma volt az évnyitó szóval hétköznapi ruhákban voltam: fekete bakancs,tintakék csőgatya,lángmintás kövekkel kirakott póló és fekete pulcsi.
2009. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!