Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hányas lábad van, és kapsz rá...

Hányas lábad van, és kapsz rá rendes cipőt?

Figyelt kérdés
Volt egy férfi ismerősöm, akinek 35-ös volt a lába, már nyugdíjas, és mindig irigyeltük, hogy gyerekcipőket tud vásárolni, a lányom lába meg 41-es. Nagyon nehezen kaptunk az esküvőjére elfogadható fehér cipőt.
2009. szept. 2. 10:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
az én labam 40-41 és 14 éves lány vagyok. hát igen a legtöbb női cipő kisebb mérteű, de azért nagyjábol találok.
2009. szept. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
én úgy megyek be, hogy 36,37,38as szám van ? xd van már 39es cipőm is..én nem tudok kiigazodni a számozásban sosem az talál amilyet kérek..
2009. szept. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
46-os de általában kapok cipőt
2009. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
36,37-es lábam van. Nagyon könnyen kapok rá cipőt. Sőt, ez a méret sokszor ott marad szezon végén a boltokban, én meg fillérekért veszem a jobbnál-jobb márkás cipőket, papucsokat stb. Bele vagyok bolondulva a cipőkbe (főleg a papucsokba), van minden féle színben, fazonban. 3 cipős szekrény csak az én cipőimmel van teli.
2009. szept. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

36/37 általában ezeket a méreteket keresem. de volt már olyan, hogy a 37-es nyomott valahol, a 38-as meg kicsit még nagy volt, így megvettük a 38-ast és tettünk bele talpbetétet. tökéletes lett. xD

14/L

2009. szept. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
41-es lábam van lány létemre, úgyh előfordul, h nincs a mértemben egy bizonyos cipő, bár mostanában egyre jobban felfogják a gyártók, h szükség van 41es női cipőkre. de még mindig szerencsésebb vagyok, mint a nagynéném, akinek 42-es lába van... :D
2009. szept. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Nekem is 41es làbam van, nagyon nehezen talàltam én is esküvöi szandàt! Volt olyan üzlet ahol kijelentették hogy ilyen méretben nem àrulnak! Pfff! Ne hogy màr a làb méret miatt nézzék le az embert! Azt én is észre vettem hogy ezt a méretet hamar elkapkodjàk! De épp nem rég jàrtam külföldön, és meglepve vettem észre hogy, ez a méret marad ott! Szerencsére kis segitséggel ki is költözûnk! Na nem a cipök miatt örülök, de az se utolso szempont egy nö szemében! :))
2009. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
78%

Nekem 38-39es a lábam ezt kapkodják el leghamarabb sajnos..:S

19/l

2009. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
41-42 es lábam van,Deichmannban például szoktam kapni cipőket, rendszeresen ilyen méretben, női cipőből 41-es szokott jó lenni, de volt már 43as sportcipőm, meg spotrtos papucsom is XD.Egyébként angol turiban is szoktak ilyen méretű cipők lenni vadi újjan párszáz forintért.Vagy Csóra cipőboltban láttam még.Az angolok rájöttek, hogy szükség van ilyen cipőkre :)
2009. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
ja, 22l előző :)
2009. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!