Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti is el szoktátok adni a...

Ti is el szoktátok adni a régi vagy megunt ruháitokat vaterán vagy más oldalakon?

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Karitászba szoktam elvinni, még soha nem adtam el.

18/L

2013. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem. Jótékony célra mennek a nem kellő, megunt ruháim.
2013. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem.
2013. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Változó.


Van olyan is, amit eladok, de van, amit elajándékozok vagy karitaszba viszem.

2013. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én inkább szegényebb fiatal ismerőseimnek adom ha látom h jó rájuk vagy belenőhetnek.esetleg ruhagyűjtőkbe rakom amiket a szegényeknek elvisznek :)
2013. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én el szoktam adni, így abból a pénzből tudok újat venni. Valamikor 1ft-ért, vagy kevés pénzért megy el a ruha, így végülis én is a rászorulóknak adom. Amit meg drágán vettem, de semmi hibája, azt megveszik a bolti ár feléért, mindenki jól jár. De amit nem lehet eladni, hibás vagy valami, azt a kuka mellé teszem, elviszik a hajléktalanok. Semmi sem vész kárba.
2013. jan. 29. 21:35
 8/13 anonim ***** válasza:
vaterára felteszem, mert én nem engedhetem meg azt, hogy egy drágább ruhát tök ingyen odaadjak. nekem is kell a pénz. de van, amit odaadok ismerősnek.
2013. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én vaterázok.

keményen megdolgoztam azért a pénzért, ráadásul így sem kaptam sokat, de mégis abból vettem meg a ruháimat. amik persze elég drágák voltak.

2013. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sose értem hogy lehet megunni egy ruhát... hamarabb megy tönkre. Bár van olyan ruhadarabom ami már több mint 13 éves és normális, de nem unom. Szóval nem adok el semmit.
2013. jan. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!