Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti is el szoktátok adni a...

Ti is el szoktátok adni a régi vagy megunt ruháitokat vaterán vagy más oldalakon?

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 21:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

5# vagyok:


Nem az a legnagyobb probléma, hogy megunom, hanem az, hogy kinövöm, pedig már elvileg nem nő az ember.


Rájövök, hogy nem szeretem, mert túl rövid vagy túl nagy, túl kicsi lett rám, s így eladom vagy odaadom valakinek.

Sokszor jönnek ruhák ismerőstől, hogy neki nem kell, hátha jó valakinek a családban. De mindig azt mondja, tegyem, ahová akarom. Ha nem jó senkinek, de még jó állapotú, felteszem egy minimális áron a vaterára. Valakinek még jó lehet.

2013. jan. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nálam is van olyan, hogy rájövök, hogy túl bő a póló, nem áll jól a nadrág, ami nem derül ki egyből csak hordás után vagy feltör a cipő.

A méretem nem egyezik senkivel a családban, de pl. most adtam anyukámnak oda egy táskát, ami stílusban is jó neki.

Vásárolni is lehet olcsón vaterán jó cuccokat.

2013. jan. 30. 13:12
 13/13 anonim ***** válasza:
Adtam már el cuccokat vaterán köztük ruhát is!De azt nem igen vitték
2013. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!