Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetnék igazán szép?

Hogyan lehetnék igazán szép?

Figyelt kérdés

olyan randa vagyok :"c, az az igazság, hogy mulatt vagyok (félig néger, félig magyar) de utálok ez lenni és 13/L, rögtön ennyi hibát tudok felsorolni

-túlsúlyos vagyok, nagyon

- túl magas vagyok 174 cm

- a hajam afro és nem tudom kisimítani

- a bőröm foltos, nyilván a keveredésem miatt

- a szám vastag

- a mellem alaktalan és óriási

- a combom vastag

- a vállamon a hús is rengeteg

- az orrom túl széles

- a szemem túl kicsi

és egyépként meg, minnél hamarabb megakarom magamat csinálni (kés alá feküdni) én nem akarok félvér lenni, fehér bőrt akarok és normálisan szeretnék kinézni, és parókát akarok venni mert a hajam is borzalmas, de mindebben a legrosszabb, hogy a családban én vagyok a leg kövérebb, és az egyetlen kövér és már annyi fájdalom ért a külsőm miatt, hogy talán még ebben az évben megműtetném magam, segítsetek mit tegyek? milyen tornát ajánlotok? vagy egyáltalán mit ajánlotok



2013. febr. 1. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj nekem privit, tudok neked segíteni :) 18L
2013. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kiskorú vagy, így a közeljövőben biztosan nem műttetheted meg magad.

Biztosan nem olyan vészes a helyzet, mint ahogy Te látod, pont abban a korban vagy, amikor a tinik önbizalomhiánnyal küzdenek.

Ne bánd, hogy félvér vagy, hiszen egzotikusnak számítasz.

Én is ismerek egy mulatt lányt, és ő is szép. Más, mint mi, de szép a nagyon göndör hajával és a telt ajkaival.

Ha zavar a súlyod, kezdj el tornázni, sokkal jobban fogod érezni magad. (Gyakorlatokat sajnos nem tudok ajánlani.)

Ami a legfontosabb, hogy fogadd el magad. Felesleges plasztikáztatnod magad, és teljesen új emberré válni, mert az már nem "Te" leszel.

Aki igazán szeret, az úgyis olyannak fog szeretni, amilyen vagy. Fiatal vagy még, rengeteget fogsz változni.


Sok sikert, és bízz magadban!

2013. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg érezd magad különlegesnek! A testalkatod(mármint a vaskosabb combok, husisabb testrészek) gondolom amiatt van, hogy nem vagy teljesen magyar mert ha egy néger nőre kell gondolnom nekem egy úgymond "nagyobb darab" szép barna színű lány jut eszembe. A testsúlyodon viszont változtatni tudsz, tornázz! Sminkelj úgy, hogy a szemed nagyobbnak látszódjon, stb.. mindenre van megoldás :) és ne érezd magad kívülállónak, mert te csak különleges vagy. !!
2013. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindig is szépnek találtam a félig néger embereket:)

Az afro haj nagyon király,a mellen egy jó melltartóval könnyen lehet segíteni és örülj neki,hogy nagy, a szemedet sminkkel optikailag tudod nagyítani és megfelelő korrektorozással az orrod is tudod optikailag keskenyíteni. A magasságod teljesen rendben van,kicsit vagy csak magasabb mint az átlag. És ha zavar a súlyod akkor kezdj el edzeni. A szádat szintén tudod sminkkel vékonyítani.

2013. febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

En mindig annyira szerettem volna felver lenni :)

A kulsoddel kapcsolatban: ha megnyugtat, szerintem nem fogsz mar tobbet noni, en is ennyi idos koromban elertem a felnott magassagomat. En is kovernek ereztem magam, es az is voltam. Viszont most alakulsz nove, es ebben a korban ez normalis. Ha nagyon zavar teged, kezdj el mozogni. Kezdesnek jo egy hasonlo: http://www.youtube.com/watch?v=MAYHpunucIc

Hetente 3-4 alkalommal menj el kocogni, biciklizni, esetleg setalni naponta 1-2 orat legalabb. A legjobb mozgasforma szerintem az uszas, ha anyagilag megengedhettek magatoknak egy berletet. Az etkezesedre picit figyelj oda. Koplalni semmikeppen sem kell, csak egyel kevesebb feher kenyeret, ne legyen csoki, chips, cukros udito. Helyette sok zoldseg, gyumolcs, viz.

A hajadnak en orulnek, attol, hogy mindenki egyenesiti, meg kulonlegesebb vagy a gondor hajaddal. Nem tudom, mennyire hosszu, de szerintem gyonyoru a gondor, hosszu haj. Kiengedve is szep: [link]

es fonva is tetszik: [link]

En ugy szoktam csinalni, hogy lazan begumizom, a hajgumi folott csinalok egy lyukat, es athuzom a lofarkat. Ez egy egyszeru es mutatos frizura.

Ha kicsi a szemed, akkor a belso szemzugba tegyel vilagos szemhejpudert (feheret, bezst, lehet picit csillamos is), ez nagyitja a szemet. Egy kis szempillaspiral es szajfeny, es kesz is.

Hidd el, aprosagokon mulik minden es egy pici odafigyelesen.

2013. febr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdd a súlyoddal, azon viszonylag egyszerűen lehet alakítani.

Semmilyen frizura nem jó? Ha összekötöd? A fodrászos hajsimítás sem működik? Mondjuk az nem olcsó és állítólag nem mindenkinek jó.

Az arcon sminkkel lehet javítani, mondjuk 13 évesen még korai alapozóval keskenyíteni az orrot és eltüntetni a foltokat, esetleg a szemedet világos festékkel kifestheted, az nem olyan feltűnő és optikailag nagyobbnak hat.

Egyébként én is félvér vagyok, igaz én ázsiai, de nekem is voltak ilyesmi problémáim 13 évesen, hogy nem vagyok olyan, mint a többi.

2013. febr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
a hajamra semmi sem jó, igazából én mimdig tokioban szerettem volna élni mint japán :) nagyon szeretem a kultúrájukat meg a külselyüket :D
2013. febr. 1. 23:34
 8/12 anonim ***** válasza:

elmondok neked egy titkot: 2 féle ember van:

1. aki a problémát látja

2. akik a megoldást látják

itt "nyafizol" a problémáidról ahelyett hogy elmennél sportolni és lefogynál.

ha ténylegesen tenni akarnál valamit az ellen ahogy kinézel akkor elolvastál volna néhány cikket a netten és elkezdtél volna valamilyen sportot....

őszintén szólva nem hiszem hogy akármit is ajánlanak azt betartanád, de kérlek cáfolj rám. szerintem amúgy nagyon sok férfi van aki a te típusodat kedveli (főleg Amerikában) .... nem kell ráparázni. lehet ha felnőtt nő leszel örülni fogsz hogy így nézel ki, hogy egyedi vagy, különleges

2013. febr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én laktam egy picit Tokióban, ott ebből a szempontból az a jó, hogy vegyes a népesség, nem néznek ki senkit. Szemben Észak-Japánnal, ahová nem japán ritkán jut el, főleg a kisvárosokba. Ott még a turista is furcsaság, nemhogy valaki ott is éljen.


Egyébként meg ma divatos félvérnek lenni, amikor én 13 voltam mindenhonnan kinéztek mert nem voltam magyar, oviban is utáltak. Most meg kapom az ismerkedős leveleket facebookon.

Szóval szerintem ne akarj magyarnak látszani, plasztikáztatni meg ilyenek, csak fogyj le és legyél egy csinos mulatt lány.

2013. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Sokan irigyelnek téged bőröd/hajad miatt nem éri meg ezeket megváltoztatni hidd el megfogod bánni.Tudod hány lány jár szolizni csak azért hogy olyan barna bőre legyen mint neked?Énis félig néger vagyok combom nekem is van de nem annyira nagy ,futni szoktam járni meg kosarazni.Még sokat fogsz változni jo értelemben.Ha akarsz beszélgetni nyugottan irj :)
2013. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!