Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen adottsagai vannak egy...

Milyen adottsagai vannak egy modelnek? (bov. Lennt) 13/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! Modell szerretnek lenni. Nagyon nagyon sokan mondtak.. Es ki is szeretnem magam probalni.

Kepet uzibe kuldok! De 165 cm magas vagyok 13 eves sovany. Bikinis es az arcomrol kuldok kepet UZIBE!


2013. febr. 3. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
165 cm-vel a büdös életbe nem leszel modell :) Esetleg fotó modell, de még az sem biztos. Legalább a 174-175 cm-magasságot kellene elérni, hogy reménykedni kezdhess. :)
2013. febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet!
2013. febr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is küldj képet! amúgy meg szerintem még simán nőhetsz akár 10 cm-t is.
2013. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
173 cm a minimum a kifutón, kell egy karakteres arc, tehát olyan ami különleges, nem hétköznapi, sportos, szép vékony test, amin látszik hogy foglalkozva van vele. És kell hogy sok pénzed legyen vagy ismerőseid a szakmában, különben sose lesz senki belőled.
2013. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Küldheted :) 25/L
2013. febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
küldheted.
2013. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
küldheted
2013. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!