Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondja, hogy járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja, hogy járni szeretne velem és ezt reagálom, az rossz ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Most is olyan kapcsolatban vagyunk egymással, mintha járnánk, csak nincs így kimondva, bár már nagyon sokszor célzott rá, szóval nyilván eljön az ideje hamarosan.

Olyan típusú srác, akinek szerintem nem való komoly kapcsolat. Oké, persze, most is olyan, mintha kapcsolatban lenne velem, de valahogy akkor mégis más lenne, nem?

Ha azt mondom, hogy nekem így is jó, nem kell ezt ilyen "hivatalossá" tenni, az milyen lenne?

Mert egyébként lehet, hogy úgy gondolja, hogy illene már ezt mondania, de valójában jó így is, ahogy most vagyunk.


2012. nov. 7. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik.Igazából csak hivatalosabb lenne a dolog.
2012. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valahogy azt érzem, hogy nem vagy belé szerelmes. Nekem is volt már ilyen esetem.

Szerintem azt fogja hinni, hogy nem akarsz komoly kapcsolatot. Lehet felajánlja, hogy legyetek csak szexpartnerek.

2012. nov. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hat,nem tudom,ti hogy vagytok vele,de en annyira nem szeretem kimondani az ilyen jarunk-nem jarunk dolgokat

ha igy jol megvagytok,es minden franko,akkor felesleges ezzel nyomasztani egymast.aztan meg...ugyis alakul:-)

2012. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem gyakorlatilag már jártok. te most akarsz vele járni, vagy sem? csak mert így könnyen megcsalhat, mondván úgyse jártatok 'hivatalosan'
2012. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!