Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi bőrnadrág mindennapos...

Férfi bőrnadrág mindennapos viseletre? Vélemények? Lányok nők és férfiak is írjanak.

Figyelt kérdés

pl.:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. febr. 12. 11:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem eleve ronda, de hogy ezt hogyan lehet tisztán tartani, az is kérdés.
2013. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
Max olyan alkalomra, buliba. Mindennaposnak szerintem b.zis lenne.
2013. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%
Minden nap nem. Bulin is csak ha nagyon sikk mellé minden, különben besenyő pista érzet.
2013. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Rockereken jól néz ki, más szerelésekhez sztem elég hülyén mutat.
2013. febr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejön.

21L

2013. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első és harmadik képen jó a nadrág. Amúgy meg eléggé egyéniségfüggő. Nekem bejön. 20/f
2013. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Bocs, nem a harmadik, hanem a negyedik.
2013. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Ne hordd mindennap, mert elcsépelt lesz, de ha megfelelően kombinálod, nagyot üt. Főleg ha formás a hátsód hozzá. :)
2013. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem akkor tetszik, ha minimum olyan stílus érzékkel veszed fel mint a képeken a pasik akiket linkeltél, és kb olyan tested is van hozzá. De minden nap tényleg unalmas, beépítve a mindennapi viseletbe már nem.
2013. febr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A b*ziskodónak fogalma nincs, ne hallgass rá. Ha rózsaszín inggel veszed fel meg magassarkú női cipővel akkor tényleg b*zis, de egyébként nem.


Most jön vissza divatba, nem csak a nőknél férfiaknál is mint látható. A lényeg, hogy jól kell összekombinálni a többi ruhával, és hétköznap is fel lehet venni, főleg ha nagyon latyakos, nyálkás az idő akkor teljesen jogos viselet.


Nem bánnám ha többen hordanák, én is csak az ilyen csúnyán néző nyomorultak miatt nem hordom, akik egyből leb*zizzák a másik embert. Ők bezzeg az emós térdigülepű csőnaciban nem azok, ugye?

2013. febr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!