Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányokat miért nem zavarja...

A lányokat miért nem zavarja hogy kint van a fél fenekük vagy az egész hogyha tanga vagy string bikinit hordanak?

Figyelt kérdés
Szerintetek az beteges ha nem szeretném hogy a barátnőm ilyet hordjon mások előtt?
2008. jún. 5. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem beteges az,hogy nem akarod hogy mindenki a te barátnőd fenekét bámulja! nyugodtan mond meg a barátnődnek, hogy nem esik jól neked ha más is látja azt amit csak neked szabad látnod!
2008. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy beteges. Az én barátom sem díjazza, hogy kivágottabb felső van rajtam. A lányok többsége azt hiszi, hogy csak akkor figyelnek rájuk, ha kevés rajtuk a ruha...
2008. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

én személy szerint nem szeretem az ilyen kivágott dolgokat meg azt sem ha valaki a fenekemet bámulja......majd nézi a leendő pasim(de úgy sem lesz) nah mind1 ez már nem ide tartozik

nah az a lényeg h nem beteges.....de mindenképp beszéld meg vele ezt a dolgot

2008. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, itt a nyár... Öltözködjön csinosan, mutatósan, de ha már van kapcsolata a lánynak, akkor nem illendő annyira kihívóan, csak akkor, ha együtt mentek. Szépen beszéljétek ezt meg, de úgy, hogy nehogy azt érezze, hogy meg akarod szabdni, hogyan öltözködjön, mert megharagszik! Én is megsértődtem, mikor anno a barátom beleszólt.:)
2008. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ellent kell mondanom. Ha a barátnődet úgy ismerted meg, hogy mindig is kihívóan öltözködött, és te így vállaltad vele a kapcsolatot, akkor nem lenne helyénvaló, ha meg akarnád változtatni. Én is szeretek kihívóbban öltözködni (igaz, nem lógatom ki a fenekem, mert az nekem nem előnyös, de szeretek kivágott pólókban járni, amolyan punkosan), és volt már olyan pasim, akinek így megtetszettem, de egy hónap múlva már azt akarta, hogy ne öltözzek így. A mostani párom viszont mivel így szeretett belém, nem is akarja, hogy másképp öltözködjek.
2008. jún. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személy szerint bejön az ilyesmi, és örülök, hogy a párom (feleségem már) ilyen típus. Nem mutogatja magát, de nem is szégyenlős. Én imádom, hogy szeret tangában monokinizni, de hát ízlések, és pofonok...

Sokakban ez féltékenységet kelt, úgy érzik, hogy a párjuk illegeti magát mások előtt.

Azokat a lányokat biztos nem zavarja, akik így járnak, akiket meg zavar, nem járnak így :-)

2008. jún. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Sokszor nem csak a bugyi, hanem a nejlonharisnya is kibuggyan hátul a nadrágból, főleg ha teltebb az illető.
2008. jún. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

VAn egy olyan hozzáállás is, mikor büszke vagy a barátnődre.. és had lássa más is, amit te látsz, csak irigykedhetnek :)

Én személy szerint undorítónak találom mikor vkinek a fél feneke kint van.. nem egy intelligens egyedre val.

2008. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is tanga bikinim van,és az én barátomat nem zavarja.Ő inkább büszke rám és magára hogy ilyen barátnője lehet.Szerintem hogyha valakinek kényelmes mért ne hordhatna tangát,vagy stringet bikiniben is.Nekem is kényelmesebb és jobban is néz ki szerintem.:)
2008. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
89%
Én személy szerint szeretem ha egy lányon tanga van. Ha esetleg megdolgozott azért, hogy szép legyen akkor miért ne mutathatná meg. Ha meg valakinek az aktuális párja hord ilyet és megbámulják a pasik, akkor akár a fiú büszke is lehet rá, hogy ilyen szép és csinos barátnője van.
2008. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!