Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Párizsban milyen nagy RUHA...

Párizsban milyen nagy RUHA piacok vannak, ahol lehet venni pl. ilyen Louis Vuitton, Gucci hamisítványokat? Mint amikor Velencében meg Milánóban a piacon a sorok közt szaladgálnak a négerek kezükkel 3-7 táskával?

Figyelt kérdés

Idén 2013 tavasszal megyek párizsba, és szeretnék Lois Vuitton, Chanel, Burberry és egyéb szépségekkel hazajönni, viszont a pénztárcám sajnos nem engedi meg, hogy ezeket mind megvegyem a boltokban vagy itthon az Andrássyn. Vannak azok a piacok, Milánóban ilyen városokban vagy Velencében az utcán, ahol ilyen néger emberek a kezükön táskákkal szaladgálnak ilyen nagyon szép hamisítványokkal. Olyan dolgokra gondolok, mint pl. amilyen Psten a Józsefvárosi piacon vanak. Szerintem Párizsban is valószínűleg van ilyen piac, az lenne a kérdésem, hogy aki tudja vagy volt hogy hol van ilyen?

Nagyon nagyon megköszönöm aki tud segíteni!!!



2013. febr. 14. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
hamis táska hamis embernek való. Párizsba mész és az a legnagyobb gondod hogy hol vegyél hamis táskát. Kajlit mint írtad a Józsefvárosin is lehet venni, nem kell ahhoz Párizsba menni...
2013. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, ne haragudj, de szerintem a hamisítványok nagyon gázok! Ha nincs pénzed eredetire, akkor inkább a hamisítványt se vedd meg! Soha nem vennék hamisítványt semmiből sem, mert szerintem sértő a divatház számára is és arról nem beszélve, hogy ha repülőtéren észreveszik, bármikor elkobozhatják, mert hamis! Addig nem volt Louis Vuitton táskám, míg nem gyűjtöttem össze az eredetire a pénzem! És szerintem, ha elmész Párizsba, akkor nem ez kellene, hogy fontos legyen. Ne a barátaid előtt akarj villogni a hamisítványokkal, mert mint írtam, nagyon gáz.
2013. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 noraa99 válasza:
65%
Azért szerintem el kellene gondolkodnod mielőtt Párizsba mész:mint már irták az előző kommentekben nem kell Párizsig rohanni hogy 1-2 hamisítvánnyal haza jöhess Párizsban ugyanis elkobozzák töled azt a hamis cuccot amiért annyira odavoltál!Inkább gyűtsd keményen a pénzed és vegyél egy eredetit!
2013. márc. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Párizsban a "Barbusse" piacon talál hamisítványokat.
2013. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fake cuccokat fake emberek hordanak:)

1 milliós táskát 700 ezerért lehet megkapsz Pandorf Outletben. (amit a boltok nem adnak el, azt megsemmisités helyett az outleteknek eladják így kevesebb a veszteség) Inkább gyűjts keményes, és ha megveszed az egy visszajelzés lesz magad felé is, hogy milyen kitartó voltál.

2017. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!