Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van valami házi praktikát...

Van valami házi praktikát arra, hogy a póló ne nyúljon ki?

Figyelt kérdés
Vettem már vagy 3 hónapja 2 Philip Russel-es pólót..Eddig nem volt vele semmi baj, de az elmúlt pár mosás után észrevettem, hogy kezd kinyúlni, inkább az alja, szélesebb lesz...Pedig kézzel mosom, langyos vízben, óvatosan...Mit lehet tenni ez ellen? Mitől lehet? Sz*r a minőség és kész? valami praktika, hogy a kissé kinyúlt részt "összezsugorítsam" úgymond? vagy mehet a kukába?? Nem nagy pénz a felső, de akkor is idegesít, meg nagyon szerettem!!!!!
2009. szept. 7. 16:37
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesírási hibáért...:-))
2009. szept. 7. 16:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ami már kinyúlt, az kinyúlt, nem tudsz vele mit csinálni. Azt hittel előszőr, hogy azért nyúlt ki, mert magas hőfokon mostad. Nem tudom, mi lehet vele a baj, valószínű, hogy ennyire rossz minőségű...
2009. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia,tudom ősrégi kérdés,de ha olyan a pulcsi,hogy jól nézne ki úgy,varrj bele gumit! :P :D
2014. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!