Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan nyomtassak pólóra,...

Hogyan nyomtassak pólóra, hogy olyan legyen, mint az üzletekben? Milyen márka/tükrözéses, vagy nem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Media Markt-ban vettem pólóra vasalható fóliát, két félét: világos pólóra és sötét pólóra. (Avery Zweckform) Kipróbáltam, és jó lett a sötét pólóra vasalható, amit nem kell tükrözni. A világos pólóra valót tükrözni kell, és azt elrontottam. A használati útmutató nem a legjobb, és ez is egy olcsóbb márka.


A problémám: Csak A4-es méretben van, lehetne a csomagban 5-nél több db és ne kelljen külön levágni a felesleges fehér részeket! Hogy csináljak az egyedi pólós üzletekben, hogy nem bajlódnak annyit a körbevágással? Milyen márkát használnak? Jobban szeretem olcsón megoldani a dolgokat, úgy ahogy nekem tetszik. Én még strasszos kövekkel is díszíteném a pólót, és belevágnék mintákat, festenék rá kézzel, csillámpor stb. (Divattervező suliba készülök, azért érdekelne.)Rendes válaszokat várok! Elnézést a hossszú szövegért! :)



2013. febr. 17. 14:27
 1/3 anonim válasza:
ha 5 a/4-est akarsz összemontírozni, akkor mindenképpen le kell vágni a szélén az 5mm-t, kivétel, ha van olyan nyomtatód, ami perem nélkül is tud nyomtatni. A körbevágásssal mi is sokat dolgozunk. Mindenki különböző márkájút használ, a minőségben nincs különbség, csak az, hogy tintasugaras vagy lézer nyomtatóra van-e. a felvasalás a lényeg, anak aminősége, hogy valóban 180 fokon 20 mp-ig egyenletesen egy nagy hőpréssel, nem egy házi vasalóval..ez a kulcsa a tartósságának.
2013. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha egyedi akarsz lenni, és a legjobb minőséget akarod a piacon akkor őket ajánlom: www.levelstore.us, nekem már 1 éve van pólóm tőlük és olyan mintha új lenne.
2013. febr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 5. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!