Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon magas 11,5cm-es magassa...

Nagyon magas 11,5cm-es magassarkú ballagásra? (8. o)

Figyelt kérdés

Nincs platformja egyáltalán, sima fekete körömcipõ minden díszítés nélkül.

Ti mit gondolnátok, ha meglátnátok egy 15 évest ekkora cipõben?

Barátnõm azt mondta szerinte röhejes és ribancos lenne.

Nem vagyok egy cicababa és ez a cipõ egy nagyon szép klasszikus alapdarab.


Mit gondoltok? 14L

:)



2013. febr. 25. 16:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

ha nem hordasz semmilyen magassarkút, akkor szerintem magas :)


én kisebb sarkút vettem fel a nyolcadikos ballagásra, és nagyon nem bírtam az állást, haza már mezítlábasan mentem :D szerencse,hogy közel volt a suli :D


ha megveszed mindenképpen gyakorolj és hordd otthon,hogy ne érje sokk a lábaidat :)

2013. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%
Ha tudsz benne menni és gyakorolod a benne való járást,simán jó:) Én mondjuk megjártam vele,fájt utána a lábam,de nem érdekelt akkor,fő hogy csini legyél ;) 16/L
2013. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Én 15centis magassarkúban voltam, de nem olyan "ribancos" kinézetűben hanem egy nagyon elegáns cipőben és semmi probléma nem volt vele. Ha tudsz benne járni akkor nyugodtan felveheted szerintem :)
2013. febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
nem illik 14 éves kislányhoz.
2013. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Jólvan, megértettem! Köszönöm a válaszokat csak hagyjátok abba a kislányozást! Megértettem, elfogadtam, de már nem vagyok 8 éves!
2013. febr. 26. 13:43
 16/20 A kérdező kommentje:
És tényleg köszi! Tudom hogy csak segíteni akartatok és sikerült. Kisebb cipõm lesz! :)
2013. febr. 26. 13:48
 17/20 A kérdező kommentje:
Találtam egy másikat..ez is egy letisztult platform nélküli darab, de ez " csak" 9,5 centi és ez is nagyon tetszik. Még ez is magas?
2013. márc. 11. 19:46
 18/20 anonim ***** válasza:
Eléggé, de látom hogy nem akarsz szabadulni tőlük. :D Ha engedik, akkor menj abba, aztán ha nagyon fog fájni a lábad, máskor majd nem hordod. Ha meg jó, akkor jó.
2013. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én is idén ballagok és 11,5cm-es sarkú cipőm van. nekem nagyon tetszik és a te lábadon lesz, ne foglalkozz ki mit mond..:) én szeretem a magassarkúkat és tudok is bennük járni. úgyhogy hajrá :) az legyen amelyik neked tetszik!
2013. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.. bocs, 10,5 cm-es a sarka..csak már belekeveredtem :D
2013. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!