Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 14 éves eleve kisfiús...

Egy 14 éves eleve kisfiús fiúnak szerintetek gáz a kantáros nadrág? A barátnőm szerint tisztacuki mert pont hogy cuki ha kisfiús vok, de az osztársaim nevetnek rajtam.

Figyelt kérdés

am az osztársaimnak nincs barátnőjük akik nevetnek rajtam, akinek meg van az nem nevet rajtam. am én jólérzem magamat így, de nem tom lehet gáz?


14f


2013. febr. 28. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha farmer, elmegy, de nem az igazi, nekem nem tetszik (maximum ovison, vagy alsós gyereken tudom elképzelni)

nekem mindig a szobafestők jutnak eszembe róla

2013. febr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
farmer.
2013. febr. 28. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Én melóba használom... De te dolgod hogy mit hordasz mit érdekel hogy itt mit mondanak róla ? vagy hogy az osztály társaid kinevetnek ne foglalkoz velük ha neked tetszik
2013. febr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg kisfiús, de ha te azt szereted hordani, akkor ne foglalkozz mások véleményével ;) Vagy max húzz rá egy felsőt.
2013. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
[link] ha így hordod akkor semmi gáz..) különben meg ha rendesen felteszed a válladra annak köze sincs a divathoz..:) a barátnődnek meg mond meg h akkor a oviban szedjen fel valakit...:)
2013. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem gáz, mrt ha majd csajozni akarsz még előny is lehet, a csajok szeretik a "kisfius" fiukat... Szóval ami valahol hátrány, lehet akár előny is...
2013. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 elég hülyén néz ki
2013. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!