Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tornadresszt vegyek...

Milyen tornadresszt vegyek tornára?

Figyelt kérdés
Járok szertornázni az iskolába szeptemberbe kezdtem, nincs még dresszem de a tanárom mondta hogy lassan szerezzek be mert folyton kilóg a derekam meg jobb ha hozzá szokok. Vannak versenydresszeink de azt csak versenyre kapjuk meg, egy ócskábbat kaptam kölcsön egyik edzésre de szeretnék venni 2-3 sajátot magamnak, jó ha van. Ti milyet javasoltok? Linket is küldjetek!

2012. okt. 27. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valami hasonlót keress fazonban és anyagában, mint amilyet most használsz, amennyiben elégedett vagy azzal, amit kölcsön kaptál. A lényeg, hogy tetsszen is, színben is megfeleljen.

Sportboltokban is találhatsz (nem tudom hol laksz, milyen méretet keresel). Ahol biztosan tudsz venni, az a bg tornadressz vagy a fess. Előbbi gyárt kifejezetten verseny dresszeket is, nem csak hagyományosat. A Fess most cserélt kollekciót, ők is elmentek a trend irányába. De természetesen mindkét helyen találsz hagyományosat is. Keresd a honlapjukat (reklám miatt korábban már moderálták, nem írhatom le), de ha keresőbe beütöd a leírt neveket, meg fogod találni. Mi már rendeltünk mindkettőtől.

2012. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

BG-Tornadressz webaruhaz

Vandrusne Meszaros Agnes cege Pomazon!!

keszitenek meretre -(kulonleges kivansagok szerinti szinekben)-tornadresszeket!van mintaboltjuk is!

-(ajanlom a piros,fekete,kek, hosszuujju tornaruhat!!en is ilyet hordok!)-

2012. okt. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok. Igen, én is Mészáros Ágnesékre utaltam. Ha megvan a kapcsolatfelvétel, érdemes Vele akár telefonon is egyeztetni, mert nagyon segítőkész, és egyedi dolgokat is elkészítenek, nem csak a webáruház kollekciójából és méret választékából keresgélhetsz.

Sok sikert, írd majd meg, mire jutottál.

2012. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! :) Nem tudom, hogy hol laksz, de tudok neked ajánlani egy nagyon jó tornadressz varrodát. Pécsen, az Irgalmasok utcában, Foxtrott néven. Eszméletlenül jól és gyorsan dolgoznak, minőségre is nagyon jók az elkészített ruhák. Anyagilag nézve is nagyon jók. Viszonylag olcsón dolgoznak. Ha odamész, kiválasztod a leendő ruhád színét, megmondod, hogy mi legyen rajta, az összes részletet, minden pontosan megcsinálnak neked. Vagy akár vihetsz képet is, arról is megcsinálják neked a pontos másolatát annak a ruhának. Nekem eddig minden dresszem onnan van és nagyon jók. Csak ajánlani tudom. ;) Véleményem szerint edzésre mindenképpen ujjatlan dresszt varrass, mert abba legalább nem sülsz meg. Sok sikert a továbbiakban. :)
2013. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pécsen van a legjobb varróhelyiség
2013. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!