Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Átlagosan mennyit költesz egy...

Átlagosan mennyit költesz egy hónapban ruhákra?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is légyszíves. Köszönöm!

2013. márc. 2. 21:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%

Novemberben sok pénzem volt akkor simán elment 100-150 ezer igaz amnesia sugarbird stb vagyis ezek elég drágák.

Most annyira nem állok jó, a februárt véve talán 40 ezer...

27L

2013. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
0ft. 21/l
2013. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

Csak akkor veszek ruhát, ha kell vagy ha nagyon megtetszik valami. Nem szoktam havonta.

21/L

2013. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
10ezret biztos. Van, amikor többet.
2013. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

1-2 ezer forint. Csak akkor veszek valamit ha nagyon megtetszik .

Ha szükségem van új dolgokra akkor az ár felmegy, így volt olyan hónap ahol 20ezret fizettünk ki csak cipőre :)

17/L

2013. márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
Kb 40 et32n
2013. márc. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

20-25e

22L

2013. márc. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Átlag passz. Fél évente vagy pár havonta elmegyek nagy bevásárlást tartani, általában farmert keresek, amit qrva nehéz találni, aztán pólót állandóan nézek, cipőt passzívan, inkább veszek minőségit több évre


Azonkívül ha valami jó akkor megveszem, nem járok havonta ruhát venni, csak ha úgy adódik, készpassz


Most például nagyon akartam volna kabátot venni, találtam is, csak persze hogy eggyel kisebb méret volt egyedül belőle, és nem volt másik normális, szval már csak jövőre tudok venni...


17/F

2013. márc. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%

Teljesen változó, igazából van úgy, hogy nagyon sokat, akár 150.000-ret is, de van olyan, hogy 4-5 hónapig nem veszek semmit.


Igazából a luxusmárkás ruhákat szeretem, sokat nézem az akciókat, a sportmárkákat ritkán veszem meg, de ha tetszik, akkor a kínai is szóba jöhet. Ezért ez a változó összeg havonta. Van úgy, hogy hónapokig nem látok meg semmit, utána meg összejön, hogy ez is jó, az is jó...


Nézem folyamatosan a netes akciókat:

Diesel, Emporio Armani hivatalos oldalán előző kollekciók 50-70%-os árban vannak. Szinte Adidas, Nike sportmárkák árán, vagy kicsit többért lehet beszerezni őket.

Ezen kívül ugye Bonprix, Otto, Office Shoes, Playersroom, Brands.hu, Fashiondays, Legends stb... oladalit is folyamatosan nézem.


Ebből adódik, hogy legutóbbi vásárlásom egy "noname" Glostory fekete tavaszi kabát volt 9.000Ft-ért, illetve egy ilyen Puma póló:

[link]


Az előtte lévő 8-10 vásárlásom meg mind a Diesel cuccaiból van. Szóval inkább a drága márkákat szeretem, de ha tetszik, akkor szóbajöhet noname is, vagy akár egy olcsóbb márkájú Puma is, ahogy az utóbbi két vásárlásom is ezek voltak.


Havi szintre lebontva talán 30-40.000 Ft lehet a ruhapénz. De ez olyan, mint írtam, hogy 5 hónapig nem veszek semmit, utána meg veszek egy Diesel Black Gold kabátot 725 EUR-ért.

2013. márc. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Ja, 28/f, előző voltam.
2013. márc. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!