Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20-onéves nők, ti milyen...

20-onéves nők, ti milyen utcai cipőt vesztek idén tavaszara, nyárra?

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ami legalul középen van rózsaszín cipő. Én olyat vettem csak feketét meg egy kéket. :) 20 éves vagyok.

2013. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit az első mutatott, nekem olyanom van csak krémszínű. Egyébként a tavalyiakat hordom, van pár Keds, Vans meg Converse vászoncipőm, meg egy egyszerű fekete balerinám. Egy ilyesmi fazonút akarok még venni: [link]
2013. márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Esős időben bokacsizmát szoktam hordani, van egy lapos talpú fűzős "túrázócsizmám" és két nőiesebb magassarkúm. Gyakorlatilag azt hordom, amit télen, csak kiveszem belőle a melegítős talpbetétet, jobb időben pedig balerina és szandál, átmenteti cipőm nincs. Gondolkozom rajta, hogy veszek valamilyen oxford cipőt, de még meglátom.

2013. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyárra marad a sarum, tavaszra meg topánka, bár azt még nem tudom, hogy lapos, vagy kicsit magasabb sarkút vegyek -e.
2013. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyárra ilyet szeretnék, csak épp nem nagyon találok: [link]

Tavasszal meg ezt hordom: [link]

2013. márc. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Nekem ez a kettő eléggé tetszik. Vannak bokacsizmáim, azokat hordom, amíg lehet. Én még balerina cipőben fáznék, én azokat csak május körül kezdem majd csak hordani. A lábam elég fázós, nekem elfér a zokni jó sokáig, illetve a balerináknak elég vékony a talpuk, én azt megtartom inkább majd késő tavaszra. Éktalpút szeretnék majd nagyon, mert abban nagyon szépen lehet menni, szép tartást ad, és szoknyához meg ruhához illő.

Nekem van 2sportcipőm, amik kimondottan tavaszi időre valók, ezeket azonban nem nagyon tudom kihasználni, bármennyire is tetszenek, mert nem öltözködöm sportosan.

Most látom, nyár is kérdés. Én akkor egyáltalán nem hordok magassarkút, mert a melegben idegesít, hogy még arra is figyeljek :) Lapos szandi meg éktalpú szandálokat hordok.

Remélem találsz szép cipőket!

24/l

2013. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmilyet,van néhány régi cipőm,minden féle.Meg többnyire csizmát hordok.Ha tönkremennének olyat keresnék,aminek acél van az orrában,lapos,vagy törpesarkú.Van ilyen cipő?Csináltatni tudnék cipésszel?

25

2013. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!