Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti milyen melltartót...

Lányok! Ti milyen melltartót vesztek, és hol?

Figyelt kérdés
Még (mondjuk úgy) "nem túl nagy a méretem" de azért nem is nagyonkicsi de női melltartók nagyon nagyok még, gyerek közül meg csak szivacsos van, amit anyukám utál. Én viszont ki nem állhatom hogy csak egyszerű vászon melltartót vesz, és úgy néz ki mintha rajtam se lenne. Valami keményet szeretnék, ami rendesen tart. Tudtok tanácsot adni? 14/L
2013. febr. 14. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
És sima topot hordok, mert nincs nagy mellem... a kemény melltartók meg marha kényelmetlenek. Meg értelme sincs ha nincs nagy lógó melled amit tartani kéne. Gyerek melltartóból biztos nincs kosaras... nőiből van, de mekkora a méreted hogy nem találsz?? Ahhoz nagyon kicsinek kell lennie, de akkor meg tényleg felesleges.
2013. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kínai bolt? Szépeket lehet kapni, és tartósak is. É is ott vásárolok.

Én sem szerettem a sima pamut melltartót, átütött a mellbimbóm a ruhán és az elég undorító szerintem. Másrészt pedig egy szivacsos melltartó kiemeli a kis melleket, nem lesz az ember tök lapos. Ma már a legtöbben ilyet hordanak, semmi extra nincs benne.

2013. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én leggyönyörűbb vékony szivacsos tartós melltartóimat (két elöl kapcsos mágneses és egy sima hátul csatolóst) Vettem az Aldiban :D 75-80-as méretben

csudaszépek és pompásan az én méreteimre vannak tervezve szerintem próbálj meg ott venni ha van :D

2013. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de az a vicc h vettem egyet a tezenisben és az kinyúlt 1-2 hét alatt :(
2013. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem is az a bajom hogy egyszerűen hegyes alakú, nem kerek.

Nem TÚL sokat foglalkozok vele, de már zavaró.

Köszi nagyon a válaszokat!!

2013. febr. 15. 14:11
 6/6 anonim válasza:
Szerintem probald meg a c&a-ban. Van ott csipkestol kezdve minden. Vekony szivacsos es kosaras. Van amelyikhez bugyit is lehet kapni.
2013. febr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!