Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasik! Nektek melyik ruha ill...

Pasik! Nektek melyik ruha ill fehérnemű jön be leginkább?

Figyelt kérdés

linkelem!


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]


7. [link]



8. [link]


9. [link]


10. [link]



2013. márc. 4. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
igen
2013. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kérlek ezek közül másoljátok ki a linket, vagy csak a sorszámot, hogy melyik tetszik leginkább, és nem csak olyan szempontból hogy szexi, minél többet mutató, hanem melyik az amit nagyon szépnek találtok, szexinek, és elegánsnak esetleg, ami nektek bejön.


Többet is írhattok, és sorrendet is írhattok esetleg. A színt most ne nézzétek vagy a csajokat, csak a ruhát!

2013. márc. 4. 16:48
 3/15 anonim ***** válasza:
2013. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
hogy lehet egy fehérnemű elegáns?
2013. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

úgy, hogy pl csipkés, esetleg masnik vannak rajta, az elég szép tud lenni, vagy gombok,


amúgy basszus utolsó előtti válaszoló, az a durva, hogy a páromnak is az az egyik kedvenc ruhája :) azt mondta olyat rendeljek, sokkal jobban tetszik neki mint pl a tanga, vagy az átlátszó kivágott ruhák


másik kedvence meg a 2. [link]

2013. márc. 4. 17:19
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

#5 mert van ízlése :)


(a link nem jó)

2013. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

nekem innen is bejött a link


de leírom mégegyszer


[link]


amúgy a képre klikkeljetek rá és nagyobb lesz de van máso ldal is ahol fenn van ez a kép


[link]


amúgy a pasimnak ez a legnagyobb kedvence, a fekete mellett ez jön be neki a leginkább, és ezt is rendeltem meg magamnak :)

2013. márc. 4. 17:28
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 bugyi nélkül mmmmmmmmmm
2013. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
utolsó kettő és az első a többi nagyon gáz szerintem és ízléstelen 20L
2013. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
háhá látom másnak is tetszik a fekete egyberuha :) de a csíkos is jó sztem amihez szoknya van, persze csak a hálóban :) az legalább takar valamit :) de tetszik am intája, a színe, az anyaga
2013. márc. 4. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!