Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Javasolnátok nekem ruhákat...

Javasolnátok nekem ruhákat ilyen alakra?

Figyelt kérdés

Nem igazán vannak ruháim, 1 farmerem van, egy elegánsabb nadrágom és 3 felsőm, ami ilyen viselhető. Ezek sem a legelőnyösebbek. Van valami ötlet, hogy ilyen nem tul szép alakkal, milyen ruhákat hordjak? Van feleslegem, nagy a combom, fenekem, hasam....:S


[link]


2013. márc. 6. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem is olyan rossz az alakod!:O

Először is:semmi világosat, pasztell színeket alulra!

Semmi keresztbe csíkos!

Felvehetsz tapadós gatyát(de ne ess ki belőle) tetejére egy laza felső(ne pólót, mivel már nem vagy kislány!) azt pedig ENYHÉN betűrheted.

Trapéz szárú gatyát ne vegyél, mert az már NEM divat, max a hosszú, vékony lábú lányok hordhatják

(Bershkában még vannak gatyaleárazások)

Remélem tudtam segíteni:)És ne hidd azt h csúnya-kövér vagy, mert nem vagy se csúnya, se kövér...felesleg az van rajtad, de könnyedén leedzheted:)

17/L

2013. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
először is ne hordj csípő nadrágot és szűk felsőket,mert minden fölös kilót megmutat.de emeld ki ami szép rajtad(pl.dekotázs,melleid)vannak most olyan csinos mell alatt húzott blúzok ami mutat de egyben ápol és eltakar.ehhez nyugodtan felvehetsz egy csinos farmert.ruhákól is az ilyen fazonokat ajánlom lehetőleg hosszúban.de ha ennyire zavarnak a fölös kilóid miért nem teszel ellene??
2013. márc. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Teszek ellene, de még nem értem el amit szeretnék, nem megy ez egyik napról a másikra, és addig is kell emberek közé mennem :)
2013. márc. 7. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!