Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mell lekötözésére létezik...

A mell lekötözésére létezik vmi speciális cucc? Vagy mivel oldjam meg? :S

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Én is ezzel a gonddal küzdőm.Én kötszerrel kőtőm le.
2009. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
patikában lehet öntapadós kötést kapni,unokatesóm ott vett
2009. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért akarja valaki letakarni a mellét? Én örülök, ha egy-egy felsőben nagyobbnak tűnik...
2009. szept. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mert valaki utál nőnek lenni...én például.És nem akarok attól szenvedni hogy lássam.Hamarosan a méhemet is kiszedetem.
2009. szept. 14. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Értem. Elég nehéz lehet nektek. Milyen furcsa...még bele sem gondoltam, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy imádok az lenni, aki vagyok (nő) és másnak ez az öröm nem adatik meg. Remélem egyszer boldogok lesztek a saját testetekben is, ha sikerül a nektek megfelelőt "kialakítani".
2009. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszi hogy ilyen megértő vagy.Tudod az egész kűlsőm fiús,és még a gesztusaim,modulataim is...minden.És lelkileg is fiú vagyok.

És sajnos mégis nő testem van.Szenvedés így élni.Mindig más akartam lenni.

Remélem egyszer boldog leszek,és a testmet áttudom alakítani...

2009. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem mindenki azért köti le, mert nem érzi jól magát... nekem egyszerűen kényelmesebb. és ha valaki be akar öltözni (fiúnak) akkor egy igen egyszerű megoldás. én egyszerűű fáslival szoktam lekötni. vagy 2-vel, vagy 3-mal. ^^ de jó erősre húzd meg, mert lecsúszik.
2009. nov. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!