Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy kívülről...

Miért van az, hogy kívülről meglátok egy nagyon csini felsőt, de magamon már nem tetszik?

Figyelt kérdés
már sehol nem tudok venni egy jó felsőt :( Vagy ennyire finnyás lennék? :S
2013. márc. 8. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresgélj csak, majd amelyik jól áll, az majd úgyis "szól". Így legalább nem jársz úgy, hogy a "jajj, de tetszik, megveszem", azután soha nem veszed fel. Ez nem finnyásság, inkább ésszerűség és igényesség.
2013. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert lehet reális vagy és nem áll jól :) én is jártam már így, megtetszett egy ruhadarab egy csajon, kerestem egy darabig,hogy hol kapható,megtaláltam, de a felpróbálás csalódás volt, mert rajtam nem úgy állt,mint ahogy elképzeltem :)
2013. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fu hanyszor jartammar igy, h de tetszett a ruha, amikor meg felhuztam mar vetett em is le :( :D
2013. márc. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is finnyás vagyok, szóval ja, van ilyen :D De én legalábbis úgy vagyok vele, hogy ha valamiért kiadok pénzt, akkor azt használjam is, ne rajtam legyen egyszer, aztán ki sem veszem a szekrényből.
2013. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!