Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eddig nem nagyon jártam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig nem nagyon jártam bulizni, de ma este egy csajjal (baráti alapon) elmegyek. Ő pasizni, én csajozni. Hogyan kezdeményezzek, ha meglátok esetleg egy csajt, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Mire figyeljek, amiből látom, hogy érdemes-e odamenni hozzá?
2012. máj. 26. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

ezt most komolyan mondod?? egy csajjal mész bulizni? kinek az ötlete volt? neked vagy neki??

ja és NINCS FIÚLÁNY BARÁTSÁG!!! valamelyikőtök biztosan többet akar.

2012. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés. Köszönöm a legtöbb válaszoló nevében. És jöjjenek is utánam az érdemben hozzászolni tudók válaszai.
2012. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagy szarban leszel, mert a csajra az első percben rá fognak mászni 20-an
2012. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szamo77db ***** válasza:

Figyelj csak! Azzal a csajjal, akivel barátként elmész ma,

nem jöttök be egymásnak? Mindjárt megtakarítanál egy keresgélést!

2012. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szimpi, meg minden, de nem jövünk be egymásnak annyira, hogy kapcsi legyen belőle. Ismerkedni megyünk.
2012. máj. 26. 16:46
 6/11 Csegi89 ***** válasza:
Ááááá tesó szedd fel a csajt akivel mész!!
2012. máj. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van fiú-lány barátság, engem is az egyik srác barátom kísért el először egy buliba. :)

Szerintem a legjobb mód, ha esetleg meglátsz egy csajt, aki bejön, ha egy ideig megpróbálsz a közelében lenni és néha szemezni vele, ha pont sikerül. Aztán nyugodtan odamehetsz a táncolók közé és megkérdezni: "Szia, van kedved táncolni?" Egyik barátnőm mindig így szedi fel a pasikat, sztem fordítva is biztos működik :D

2012. máj. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem volt egy okos dolog, hiszen végig majd erre a csajra kell vigyáznod. Nehogy valaki leitassa v ilyenek. Aztán le fogja inni magát és te nem fogod otthagyni fetrengeni a wcben, úgyh haza kell kísérned. Pont ugyanott vagy, mintha alapból úgy terveznétek, h együtt töltitek az éjszakát!
2012. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

részeg orditással tarkón veregetéssel majd jelents be büdös szájjal hogy épp most hánytál és nagyon részeg vagy utána táncoljatok lépj a lábára amikor csak tudsz majd hányd le szabadkozva hogy felfordult a hasad a nagy mozgásban.

tarháld le egy cigivel egy 100assal és menj a következőhöz.

2012. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ilyen profi
2012. júl. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!