Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik csaj a szebb az alábbia...

Melyik csaj a szebb az alábbiak közül? A nagy mellű nagy szemű csaj, vagy a vékonyabb, kisebb mellű szép arcú csajok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2013. márc. 11. 21:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Te melyikre szeretnél hasonlítani?
2013. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
54%

Legjobb: 2

Legrosszabb:1

3-as oké

2013. márc. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
biztos az vagyok mer pasi vagyok, de én magamról sose tettem ki idek épet, csak nőkről :)
2013. márc. 12. 12:52
 14/22 anonim ***** válasza:

nekem egyik sem túlzottan szép arcú. melyikre gondoltál, a 3. hogy szép arcú? (abból gonolom mert kisebb a melle).


a kettes ezek közül a legszebb, bár neki átlagos arca van, csak jó képeket készitettek róla.


az első sem csúnya, csak túlzás.

2013. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg, de nekem az első iszonyatosan bejön... hatalmas szem, brutál, de eredeti csecs, nőiesen telt test, hosszú koromfekete haj, gothos stílus... nekem van egy ilyen fétisem, én erre nagyon gerjedek.


A harmadik csaj úgy ahogy elmegy. Legalább egyedi stílusa van.


A második egyáltalán nem hoz lázba. Megnézem, oké... tipikus sovány modell, teljesen átlagos haj. Max az arca, ami szép.

2013. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
az első, mert szereti a metált :D
2013. ápr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Szerintem meg a 3. egy érzéketlen vámpír, a 3. az ok

az 1. meg nagyon jó


sorrend 1.>2.> harmadik megszar

2013. jún. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

2.ok

javítás

2013. jún. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

basszus nektek al öttyedt csöcs meg egy kideülledt szem rossz sminkkel jobban bejön, mint egy gyönyörű arc, Amy is rocker, és goth stílust képvisel, főleg a zenéi, meg a ruháin is látszik, és olyan elegáns és tökéletes alakja van, de a haja meg az arca, és a szemei, valami istennő, a Mila meg igaz nem nagy mellű meg nem metálos, de csodaszép arca van ésk isugárzása, átlagon felüli, szexi így is, és feszes mellei vannak, amúgy nem lapos sztem


bár alegtöbb nő az photoshoppolt és agyon vannak sminkelve sajnos


szal nekem a lógó mellek nem tetszenek, főleg melltartó nélkül, meg a túl fehér bőr sem, mondjuk én szeretem a szép fehér bőrt, de azért mértékkel, a sminkje is ezerszer jobb sztem amy nek :) azelső csajnak sztem nem szép az arca, meg a ruhái sem, melltartó nélkül meg tényleg nagyon rondák a mellei, nekem sosem kéne olyan csaj, csak B-C mell, arányos test, feszes cicik

és nem baj h szines ruhákat is tud felvenni meg farmert, sportosat :)

2013. jún. 15. 12:31
 20/22 A kérdező kommentje:

amúgy ha nő lennék amy reszeretnék, csodaszép, a párom is rászeretne, mondjuk nekem a párom a legszebb, különben nem jöttem volna vele össze


baba arcú :)

2013. jún. 15. 12:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!