Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek Szlovéniáról...

Mi a véleményetek Szlovéniáról? Csak szerintem sokkal szebb, annak ellenére, hogy sokkal kisebb, mint Magyarország?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szép, de szerintem kevés ember látott annyit Magyarországból, hogy komolyan megítélhetné, mennyire szép más országokhoz képest. Az ember mindig tud újat felfedezni rajta.
2012. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem a lapos tájakat, így szerintem Magyarország szebb. Persze kizárólag természetföldrajzi értelemben, mert az tény, hogy a települések, meg úgy általában minden sokkal rendezettebb a szlovénoknál.
2012. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Magyarországon is vannak ám csodás helyek, de Szlovénia szebb és rendezettebb, nincs annyi szemét mindenhol. Nekem bejönnek a hegyi patakok-folyók, így szerintem szebb.
2012. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az tény, hogy gazdagabb. De a szebb az reális. :)

Itt vannak képek:

[link] Szerintem a fővárosuk gyönyörű


[link]

Ez a tengerpart. Az is gyönyörű,.


[link]

Ez egy sípálya.



[link]


És az intézmények is szépek, modernek. Látszik a gazdagság.



[link]


És a vonatok is modernek. A vasútállomások föl vannak újítva.


És rengeteg a nagybevásárlóközpont, pláza, gyorsétterem. (még vidéken is.)

2012. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A vonatok modernek, de napi 2 jár csak belőlük a viciken! :(
2012. okt. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Korrekt ország korrekt emberekkel. Az emberek kedvesek, a nemzetiségekhez eléggé pozítivan állnak. A tengerpartiak beszélik az olaszt és automatikus váltanak olaszra, ha olasz nemzetiségűvel van dolguk. Ugyanez jellemező a magyarokkal kapcsolatban Maribortól a magyar határig elég sokan beszélnek magyarul. A helységnevek többsége magyarul is ki van írva az autópályán.

Gyönyörű a tengerpart és az ezen kívűli terület is.

2014. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!