Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem használtan egy converse...

Vettem használtan egy converse cipőt A belsejébe az van írva, hogy Made in Chine, de amúgy minden meg van benne a bekarikázott R betű is Eredeti?

Figyelt kérdés
Van egy másik converse cipő ami biztos eredeti össze hasonlítottam és minden egyezett csak az nem hogy az egyikbe az van írva, hogy Made in China a másikba meg az,hogy Made in Vietnam. Minden más egyezik. Akitől vettük azok is azt mondták hogy eredeti. Magán szeméélytől vettük!
2013. márc. 13. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy eredeti. ma már minden modelljüket a Távol-Keleten gyártják
2013. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, megnyugodhatsz nem fognak kinézni a menőfiúk klubjából! :)
2013. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi

Ja Második:

lány vagyok

2013. márc. 13. 13:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani. A hamis is ugyanúgy néz ki mint az eredeti, R betűvel meg minden... nekem is kettő van, egyik Conzerv boltból tuti eredeti, másik kínai piacról, szóval tuti nem. De semmi különbség. Mondjuk engem aztán nem zavar mert tesin hordom csak. Enyémekben Made in China van mindkettőben.
2013. márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2013. márc. 13. 16:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy cipőkkel foglalkozó ismerősöm azt mondta egyszer,hogy azt kell megnézni,hogy a talpán is rajta van-e a logo.
2013. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi

Utolsó :van logó az alján

2013. márc. 13. 20:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor elvileg igazi.
2013. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!