Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 12 éves lánynak éktalpú cipő?

12 éves lánynak éktalpú cipő?

Figyelt kérdés
ti hány éves korotokban kaptatok magassarkút.? én tegnap,egy 5-6 centis telitalpút,és nagyon szeretem :). De úgy tudom,hogy tönkreteheti a gerincet,meg a bokánkat..ti hány éves korotokban hordanátok/vagy a szülők hány éves korban vennének a gyerekeiknek?

2013. márc. 13. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom , én általános iskolai ballagásomra kaptam meg az első magassarkúm ,az is volt vagy bő 3-4cm. Azon kívül máshová nem is hordhattam csak ünnepségekre. Szerintem egy 12 éves kislánynak nem való ilyenekben futkosnia minden hétköznap.
2013. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem még ne nagyon hordd, mert mások sem lesznek túl jó véleménnyel róla. Inkább csak ünnepekkor, de annyira nem vészes.:)
2013. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12 évesen még nem kéne szerintem. Nekem is olyan 8-9.es koromban lett először, és az is csak ilyen 4 centis lehetett. Ha csak ritkán hordod ünnepségre vagy ilyesmi akkor nem lesz gond, de ne hord még állandóan ennyi idősen, mert nagyon csúnyán eldeformálhatja a lábakat.
2013. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én két éve kaptam az első magassarkúmat,úgy kb 4 cm magas volt...aztán egy éve,karácsonyra kaptam egy magassarkú csizmát,8 centi magas,és most szülinapomra egy ilyen éktalpasat,8 centi magas. :)


15/L

2013. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
kicsit röhejes :D
2013. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

8.-ban volt vagy 5centi magas és csak ünnepségeken hordtam.

gimiben magasabbra váltottam de szintén csak ünnepi alkalmakkor

most végzős vagyok, heti egy-két alkalommal telitalpút veszek fel


egyébként bizonyos magasság felett nem tesz jót a hátnak, kaptam is szép kis lecseszést a gyógytornásztól amikor meglátta mi van rajtam,pedig nem vagyok már kislány


egyébként maradj a lapos talpúaknál,kényelmesebb és jobban/szabadabban tudsz benne mozogni, meg a kortársaid sem néznek hülyének


egyébként hasonlóképpen járnék el a gyerekeimmel, mint ahogy velem a szüleim

nyolcadikban kaphatnának egy szép pár cipőt és alacsonyabb 5 cm körülit már hordhatnának gimiben bár nem minden nap

2013. márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sose értem az olyan szülőket akiket még ennyire sem érdekel a gyereke egészsége. 12 évesen még jó pár évig fejlődésben vagy, egy magassarkú meg simán okozhat ugye gerincferdülést, eldeformálhatja a lábadban a csontokat, bütyök nőhet a lábfejeden tőle... a műtétet is vígan fizetik majd néhány év múlva?

Én nem vennék a gyerekemnek magassarkút... majd venne magának ha felnő és dolgozik és ez a vágya. Addig ne, én nem támogatom olyasmiben ami ártalmas az egészségre.

2013. márc. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

bütyköm sajnos nekem is lett. Én is 12 évesen hordtam magassarkút, és nem emlékszem, hogy milyen nagy volt.

Most viszont nagyon ronda lábamon a dudor :/


23/L

2013. márc. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
5.válaszoló: mi olyan röhejes?? mond már el,had nevessek én is :-)). A többieknek köszönöm a választ.:)
2013. márc. 14. 13:37
 10/13 anonim ***** válasza:
15 éves leszek és még nem hordok magassarkút.Szerintem 12 évesen elég gáz,hogy ilyen cipőt hordasz,plusz szét megy a lábad és a gerinced.
2013. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!