Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 12 éves lánynak éktalpú cipő?

12 éves lánynak éktalpú cipő?

Figyelt kérdés
ti hány éves korotokban kaptatok magassarkút.? én tegnap,egy 5-6 centis telitalpút,és nagyon szeretem :). De úgy tudom,hogy tönkreteheti a gerincet,meg a bokánkat..ti hány éves korotokban hordanátok/vagy a szülők hány éves korban vennének a gyerekeiknek?

2013. márc. 13. 21:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nekem is 12 évesen lett az első magassarkum

nyáron a szandálom 4 cm ,a csizmám 6cm , most 13/l magasitott balerina mindennapokra 6,5 cm , és az ünneplös cipöm 7cm , a szandálom ami a jövöhéten veszünk meg , az 6-7 cm körül van a sarka , de emellett van lapos balerinacipőm,meg tornacipöm is .Nem értem mi a baj ha valaki 12 évesen 4-5 cm cipőt hord, az még nem olyan magas.Jó persze nem mindennapokra de azért 1 héten 1-szer sztem belefér

2013. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is 12 vagyok, nem olyan nagy gáz ha nem viszed tulzásba pl: a 6.o-ban van egy lány aki szinte minden nap abban jár, és hogy szépen fejezzem ki magam"korának nem megfelő" szóval ha olyan 4-5centis nem olyan nagy baj
2013. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A kersztlányom 13 évesen kapta az első 4-5cm sarkú cipőt. Nem végyott rá és nem is örült neki. Főleg az apukája, az én öcsém akarta, hogy"szokja". Én nem értem. Most 14 éves, és már több mags sarkúja van, mint nekem 30 évesen volt, pedig az volt nálam a csúcs :). Minden ünnepségre elvárják tőle a szülei, mert hogy a többi korabeli lány a szomszédságból, mind óriási sarkuban tipeg ilyenkor, meg még a discóba, buliba is. Próbáltam beszélni a szüleivel, de nem értették....pedig a keresztlányom bokasüllyedéses és gerincsproblémás. :(
2013. máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!